HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Trapas na červenom koberci v Karlových Varoch! Partnera Bohdalovej prisúdili k inému mužovi!

TASR

 Uvítanie Jiřiny Bohdalovej na červenom koberci tohtoročného ročníka Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch sprevádzal obrovský trapas, ktorý spôsobil moderátor.

Nešikovné vyjadrenie vykĺzlo moderátorovi, ktorý davu fanúšikov pred hotelom Thermal predstavoval osobnosti prichádzajúce v limuzínach na červený koberec.

Bohdalovú, jednu z najväčších hviezd festivalu, ktorá tu predvlani prevzala ocenenie za prínos českému filmu a tento rok pre prehliadku natočila znelku, totiž sprevádzali traja muži – jej vnuk Vojta Staš, jej dlhoročný partner Lubomír Focko a režisér Zdeněk Zelenka, ktorý s herečkou natočil rad filmov. Avšak nikto sa nestačil diviť, čo sa vykotúľalo z úst samotného moderátora.

Gazdiná Karla Gotta: Zrušil svoj sľub, vraj nemá peniaze. Kvôli Ivane ho už nikdy neuvidím!

Keď sa teda po pár krokoch dostali pred kameru priameho prenosu, ktorý vysielal Blesk.cz, ešte im to rezonovalo v ušiach: „Jiřina chcela mať vedľa seba poriadnych, krásnych chlapov. Rozosmial ma vonku moderátor, ktorý povedal, že som partner pána Focka. Rád by som to rovno uviedol na pravú mieru – nie je tomu tak, Luboš je partnerom pani Bohdalovej,“ smial sa Zelenka. „Nech máte čo písať,“ dodala dobre naladená herečka, ktorá si večer nenechala pokaziť chybou moderátora.

Koniec plešatosti. Vedci vytvorili vlasy z kmeňových buniek

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info