HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

VIEME MEDZI PRVÝMI: Policajný sprievod princa Williama a Kate zrazil motorkou dôchodkyňu

The Sun

Žena vo veku 83 rokov sa nachádzala v stredu vo vážnom stave v britskej nemocnici po tom, čo ju v pondelok zrazil motocykel v kolóne vezúci princa Williama a jeho manželku Kate. Informovala o tom tlačová agentúra AFP.

Manželia z kráľovskej rodiny cestovali zo svojho sídla v centrálnej časti Londýna do mestečka Windsor, ktoré sa nachádza asi 30 kilometrov západne od metropoly, keď člen ich policajnej eskorty narazil do penzistky.

Ani milióny dolárov nestačili. Vojvodkyňa Meghan je stále nespokojná, vysosá Britom vrecká?

Kensingtonský palác – londýnske sídlo manželov – uviedol, že kráľovskí manželia sú „hlboko znepokojení a zarmútení“ a so ženou sa skontaktovali. Palác ju identifikoval krstným menom Irene.

Princ Harry flirtoval s inou kráskou v čase, keď sa už poznal s terajšou vojvodkyňou! Čo na to Meghan?

„Ich kráľovské Výsosti poslali Irene a jej rodine želania všetkého najlepšieho a zostanú v kontakte v každom štádiu jej zotavovania,“ napísal palác v oznámení.

Princ William a Kate mali poslať žene kvety. Pacientka sa nachádza vo vážnom, ale stabilizovanom stave, informoval britský denník The Sun. Dodal, že žena utrpela zlomeninu panvy.

Svedok pre denník The Sun povedal, že „motorka do ženy narazila, tej vyleteli nohy do vzduchu, niekoľkokrát ju otočilo a tvrdo dopadla na zem“.

Veľká Británia: Chce Meghan utiecť do Spojených štátov pred svojou švagrinou?

„Policajt (idúci na motorke) bol z toho zdrvený. Ale jazdil po nesprávnej strane cesty,“ dodal svedok.

Nezávislý úrad pre vnútornú kontrolu policajtov (IOPC) oznámil, že zrážku vyšetruje „v súlade so zákonne stanoveným postupom“.

Meghan mala „Harrymu zničiť život“! Kde je ale pravda?

Starý otec princa Williama a manžel britskej kráľovnej Alžbety II., princ Philip (98), sa stal účastníkom autonehody v januári, keď svojím vozidlom narazil do auta, v ktorom utrpeli zranenia dve ženy.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info