fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ktoré celebrity robia reklamu salónu krásy stíhaného Michala Suchobu?

Instagram, Facebook (Fiducia HR - ľudské zdroje) (Jasmina Alagic) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Exkluzívny salón, v ktorom má podiel aj stíhaný Michal Suchoba, navštevujú mnohé celebrity. Niektoré mu dokonca pomohli reklamou, píše ereport.sk.

V Bratislave má salón krásy až tri prevádzky – v lukratívnej štvrti Zuckermandel, Apollo Biznis Centre a v Twin City. Investoval doň aj podnikateľ Michal Suchoba, ktorý je obvinený z korupcie. Namočený je do úplatkárskych káuz Očistec, Mýtnik a spájaný bol aj s podnikateľom Mariánom Kočnerom.

Reklamu salónu krásy s premrštenými cenami robila napríklad moderátorka Erika Barkolová. „Viete, prečo sem rada chodím? Oddýchnem si. Urobia mi výbornú kávu, postarajú sa o vlasy, nechty a pleť, urobia skvelú pedikúru aj s masážou nôh, tak preto,” propagovala salón krásy pred rokmi. Pre vyššie uvedený portál však neskôr uviedla, že o pozadí salóna nemá tušenia. „Ja som komunikovala iba s manažérkou. Tieto veci neviem,” dušovala sa.

Advokát Ivanovič: Suchoba sa priznal v kauzách Očistec a Mýtnik

Aj ďalšia moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská si Suchobov salón nevedela vynachváliť. „Pri všetkých prípravách na sviatky nie je nič lepšie ako nájsť si chvíľku pre seba. A keďže tieto chvíle zväčša nemajú dlhé trvanie, my preferujeme, keď vieme na jednom mieste vybaviť všetko – vlasy, kozmetika, nechty, skrátka full service,” propagovala manželka známeho rapera Rytmusa.

Moderátorky však nie sú jediné známe tváre, ktoré Suchobov salón navštevovali a verejne propagovali. Medzi ďalšie celebrity patria Ivana Gáborík, partnerka Ivana Kmotríka Lenka Petrovičová či tanečnica Katarína Jakeš.

 

Andrej Bičan podľahol panike a teraz na to doplatil: „Je to tragikomédia,“ priznáva

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info