fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Tragédia v Španielsku: Ľudia umierajú po očkovaní. Nútia nám vakcíny a ohrozujú naše životy!

Očkovacie centrum
Ilustračný obrázok / pixabay

Zo Španielska stále prichádzajú hrozné správy o úmrtiach starších ľudí v domovoch s opatrovateľskou službou. Najdesivejšie však je, že smrť väčšiny týchto starších ľudí nastala potom, čo boli očkovaní, informuje organizácia dadesco.

Podľa webu Actualidad RT, ktorý je založený na informáciách zo servera Cadena SER, zomrelo minulý týždeň 761 obyvateľov domova pre seniorov potom, čo väčšina už dostala niekoľko dávok vakcíny od spoločností Pfizer a Moderna.

Sú to najhoršie údaje o úmrtiach, ku ktorým došlo od vlaňajšieho apríla. Budú nám však aj naďalej tvrdiť, že vakcína je úžasná a že tu nie je vôbec žiadny problém. Budeme aj naďalej povzbudzovať ľudí, aby sa nechali zaočkovať.

Na juhu krajiny zomrelo 22 starších ľudí na prepuknutie koronavírusu, ktorým sa nakazilo najmenej 79 obyvateľov opatrovateľského domova a 24 opatrovateľov. Nákaza sa začala šíriť niekoľko dní potom, čo praktikanti a zamestnanci dostali prvú dávku očkovacej látky proti Covid-19.

Desivé! Aj napriek očkovaniu, seniori v Španielsku umierajú v celých masách

Niečo podobné sa stalo v seniorskom stredisku El Salvador v Lagartera, v jednej obci v Tolede, približne 150 kilometrov od Madridu. Po podaní prvej dávky séra proti koronavírusu boli všetci obyvatelia až na jedného nakazení, deväť z nich zomrelo, všetci mali aj iné ochorenia.

Ďalšie prepuknutie nákazy v seniorskom centre Vitalia Parque Alcosa v Seville malo za následok celkom 62 potvrdených prípadov infekcie a viedlo k úmrtiu 15 starších osôb.

Die Presse: Slováci prosia o pomoc zahraničie

Uvedomujete si, že k týmto dramatickým udalostiam dochádza v spojitosti s vakcínami a nikto nič nehovorí? Áno, každý ďalej povzbudzuje ľudí, aby sa nechali zaočkovať, a dokonca aj väčšina zdravotníkov na to stále nabáda.

„Všetci by mali ísť pred súd! Je desivé, že sme svedkami tejto tragédie, a že táto spoločnosť, v ktorej žijeme, nepovstane. Riskujete životy našich seniorov, prebuďte sa!“ neberie si servítku pred ústa tadesco.

Vstupujeme do éry stáleho očkovania. Očkovať sa budeme znova a znova, tvrdia niektorí vedci

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info