fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Pani Jolane robí suseda zo života peklo. Neustálym zápachom trpí celý panelák

Ilustračné foto / Pixabay

Pani Jolana z Košíc bojuje zo silným zápachom v paneláku už nejaký ten rok. Jej suseda má totiž v byte chovnú stanicu mačiek a nikto si s ňou nevie poradiť, informuje Nový Čas.

Jolana (63) z východu je už celkom bezradná. Pomoc hľadala u polície, veteriny aj okresného úradu, avšak neúspešne. „Buď nemohli konať, alebo vyzvali majiteľku, aby vykonala nápravu, k tej však nikdy nedošlo,“ sťažuje sa pani Jolana.

Neskutočný zápach preniká do jej bytu cez steny šachty už tri roky, teda odvtedy, čo si kúpila byt na Wurmovej ulici v Košiciach. Netušila, kto bude jej suseda a aké problémy bude predstavovať. „Potom som sa dozvedela, že moji predchodcovia odišli práve kvôli zápachu. Pre mňa je však táto lokalita vhodná, preto odmietam odtiaľto odísť,“ stojí si za svojim pani Jolana, ktorá má byt priamo nad chovateľkou mačiek.

Registrácia na očkovanie náhradníkov nie je vôbec jednoduchá. Dôchodca Jozef je toho živým dôkazom

Najväčší zápach ju však obťažuje v lete. Nech sa snaží akýmkoľvek spôsobom utlmiť prenikajúci zápach, nedarí sa jej to. „V kúpeľni mám všetky šachty zalepené lepiacou páskou, no nepomáha to. Vo vani sa len rýchlo osprchujem, nemôžem si normálne ľahnúť do vane kvôli smradu,“ opisuje.

K problému sa vyjadrila aj domová predsedníčka. „Tento rok plánujeme zatepľovať, budú sa meniť aj fasády balkónov. Vtedy bude susedka nútená podstielky a ostatné zdroje zápachu odstrániť,“ uviedla predsedníčka, s tým, že problém by sa tým vyriešil iba dočasne.

Na záhadný prípad Moniky Jankovskej a požitie liekov si posvieti krajská prokuratúra

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info