HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Nora Mojsejová oslavuje 62. narodeniny: Bývalá milionárka si užíva skromnejší život šesťdesiatničky

Nora Kabrheľová / Facebook (Nora Kabrhelova)

Kedysi slávna Nora Mojsejová, vydatá Kabrheľová, oslávila 62 rokov. V minulosti sa preslávila manželstvom s hudobníkom Braňom Mojsejom (52), s ktorým mala aj reality show. Dvojica bývala v luxusnej vile na Pereši a často sa chválili zariadením, ktoré nemalo ďaleko ku gýču, píše portál Blesk.

Toto je však už dávno minulosť, od tej doby, čo sa dvojica rozviedla a Nora si odpykala trest vo väzení. Bývalá milionárka je čím ďalej, tým viac aktívna na sociálnych sieťach a občas ukáže kúsok svojho nového bývania.

Cesta von existuje, hovorí Braňo Mojsej, ktorý pomáha alkoholikom vo vlastnej poradni

Kedysi bohatá panička v luxusných outfitoch, ktoré si vozila z Milána, výstredne nalíčená a bývajúca v luxusnej vile na Pereši. Taká bola účtovníčka Nora Mojsejová, dnes Kabrheľová. V tej dobe ešte netušila, čo jej osud prinesie do života. S Braňom, ktorý mal problémy s alkoholom, sa rozviedla a neskôr sa ťahala po súdoch pre daňové podvody, čo doteraz neskončilo. Medzitým sa stihla vydať a na konci roka 2018 aj rozviesť s Františkom „Versace“ Kabrheľom, ktorý kedysi súťažil v jej reality show Mojsejovci.

Brunetka dnes býva sama a v rámci možností si užíva život šesťdesiatničky. „Ďakujem za gratulácie k mojim narodeninám. Nestíham každému odpísať. Ďakujem aj za tortu a krásne kvety. Majte pekný večer,“ napísala Nora v pondelok v deň svojich 62. narodenín na Instagram.

Spása pre Dominiku Gottovú: Kto jej ponúkol finančnú pomoc?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info