fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Veľký návrat seriálu Priatelia? Jennifer Aniston prezradila, „na niečom pracujeme“

tasr

Hoci sa snaží propagovať nový seriál The Morning Show, Jennifer Aniston (50) dostáva neustále otázky ohľadom Priateľov. Teraz prezradila, že s kolegami z legendárneho sitcomu na niečom pracujú. Čo konkrétne to bude, však nepovedala.

V posledných rokoch sa dočkala veľa pokračovaní seriálov z 90. rokov. Aj preto sa fanúšikovia Priateľov neustále pýtajú, či niečo nechystajú aj tvorcovia ich obľúbeného sitcomu. Producentka Marta Kaufmannová aj herci doteraz tvrdili, že rozhodne žiadne pokračovanie ani film nebude.

Jennifer Aniston, alias seriálová Rachel, v šou Ellen DeGeneres priznala, že s kolegami na niečom pracujú. „Ak to bude pokračovanie? To nie. Boli by sme radi, keby sa niečo urobilo, ale sami zatiaľ nevieme, čo by to malo byť. Takže niečo skúšame, na niečom pracujeme, „povedala.

Zo zákulisia seriálu „Priatelia“: Jennifer Aniston to na začiatku nemalá ľahké! „Vyrazenie z kastingu“

Keď sa moderátorka snažila dostať nejaké podrobnosti, Jennifer mlčala a nakoniec len nevylúčila, že by to mohol byť predsa len film. „Ešte neviem! Nechcem ľudí zavádzať, „dodala.

Jennifer Aniston, ktorá si len nedávno založila profil na Instagrame a hneď pokorila rekord v počte fanúšikov a lajkov pri jednom príspevku, sa s kolegami pravidelne schádza.

Najčastejšie sa vída s kolegyňou a kamarátkou Courteney Cox, alias Monicou, ktorej dcére Coco išla za krstnú mamu. Na ich stretnutiach často nechýba ani seriálová Phoebe Lisa Kudrow.
Prvým príspevkom Aniston na Instagrame bola celá zostava Priateľov is Mattom LeBlanc, Davidom Schwimmerom a Matthewom Perrym, teda Joeym, Rossom a Chandlerom.

„Bolo to preto, že si chýbame a náhodou sme všetci boli na rovnakom mieste,“ tvrdí Aniston, ktorá v novom seriáli The Morning Show hrá po boku Reese Witherspoon.

Jennifer Aniston trhá rekordy: Jej popularita na Instagrame nemá konkurenciu! Na historický rekord jej stačilo päť hodín!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info