Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Progresívne Slovensko sa pýta, či je minister zahraničia ruský kolaborant. Internet pripomína pozvanie na Slovensko, ktoré Sergejovi Lavrovovi adresoval Ivan Korčok.



Tridsaťšesťročný futbalový fanúšik zomrel v poľskom Krakove po tom, čo ho prenasledovali a brutálne zbili.
Podpredseda Progresívneho Slovenska je chamtivec. A povýšenecký elitár. Poznám ho 30 rokov, takže toto nie je žiadny „emociálny štek“, píše vo svojom komentári, ktorý prinášame v plnom znení, europoslanec Braňo Ondruš.

Slovensko má deväť oficiálnych meteoritov. Jeden váži iba 8,55 gramu a je najmenším meteoritom s určenou dráhou.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk








Príbeh Vojtecha Masaryka z Uhrovca, učiteľa a účastníka SNP, ktorý vstúpil do partizánskej jednotky Jána Žižku z Trocnova a v decembri 1944 ho zavraždili nacisti.
Neverím, že ako politický komentátor zaraďujem bulvárnu tému do komentára!
Tým, že Západ odmietol presadzovať rokovania, preukázal Ukrajine medvediu službu.
Okupácia z roku 1968 sa dnes hodí ako alibi pre všeobecnú rusofobiu. Ako ale spomína Ivan Hoffman, vtedajší Čechoslováci sa na ňu pozerali úplne inak. Najzásadnejším postrehom podľa neho je, že vtedy museli na pacifikáciu Československa prísť tanky, zatiaľ čo dnes nie sú potrebné, pretože režimné elity s nemeckým Bruselom kolaborujú z usilovnosti.


Komentáre
31. 10. 2025
Na ceste medzi obcami Mokrance a Čečejovce v okrese Košice-okolie narazil autobus do stromu. Zranilo sa viacero osôb.
Doprava je v danom úseku obmedzená. Informovala o tom košická krajská polícia na sociálnej sieti.
„Podľa prvotných informácií sa v čase nehody v autobuse nachádzalo približne 15 osôb, z ktorých viaceré utrpeli zranenia,“ uviedla polícia. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.
Ako pre TASR uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Košiciach Jozef Bálint, pri nehode aktuálne zasahuje sedem hasičov zo staníc Moldava nad Bodvou a Košice s troma kusmi techniky. Evidujú 13 ľahko zranených osôb a dve osoby odmietli ošetrenie. „Evakuačným autobusom HaZZ bolo osem zranených osôb prevezených na ďalšie ošetrenie,“ doplnil Bálint.
Polícia doplnila, že podľa doterajších zistení pravdepodobne vodič autobusu neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a svojím schopnostiam a v miernej ľavotočivej zákrute zišiel z cesty. Pravou časťou autobusu zachytil strom a ostal stáť. „Dychová skúška aj orientačný test na drogy boli u vodiča negatívne,“ doplnila polícia.
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 7 hod

pred 7 hod

pred 8 hod