Hlas ľudu: Po Hellebrandtovi v politických reláciách ani pes neštekol!
12 | 02 | 2024 I Mária Škultétyová

Hoci je to prípad z aktuálneho týždňa, novinári si v nedeľu na exposlanca PS ani len nespomenuli. Meno Hellebrandt sa neskloňovalo  v žiadnej politickej debate.

„Nositelia pravdy“ nemajú radi, keď pravda škodí ich favoritom. Alebo žeby mali takú krátku pamäť?! Vieme, že ani pamäťou, ani múdrosťou príliš nevynikajú,  ale až takí sprostí hádam zas nie sú.

Keď Dírera v noci straší a nedá mu spávať mesiac starý Dankov semafór, prečo si nespomenul na prípad rovnako orientovaného exposlanca PS Hellebrandta? Je to až podozrivé, zvlášť, keď o novinárovi  vieme, že je gej  a že téma LGBT je jeho srdcovka. Nevyužiť ju, to je premárnená šanca hovoriť o rizikách, keď nakazení ľudia ohrozujú zdravie a životy iných.

Tak, počúvaj, Rišo!

Nabudúce zo svojho politického komentára vynechaj socializmus, Šimkovičovú aj trestný zákon. Vráť sa ty pekne k svojej LGBT komunite a porozprávaj o nebezpečenstve nákazlivých infekčných ochorení. A Danka nechaj na policajtov a vyšetrovateľov.

Pozn. redakcie HD: Tento článok  je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.

TOTO MUSÍTE VIDIEŤ! Danko nekompromisne naložil Dírerovi, Hellebrandtovi i Šimečkovi (VIDEO)
Dírerko z TA3 Hellebrandta nerieši. Pán Dírer, ak to neviete... Skonštatoval to na sociálnej sieti Andrej Danko v reakcii na nedeľnú diskusnú reláciu TA3 v hlavnej úlohe s Richardom Dírerom. „Dobre nás to v tom socializme naučili, že každý musí... Čítať ďalej
12 | 02 | 2024 | Eka Balaskova

Vážení naši čitatelia

Hlavný denník prežil jeden z najťažších rokov. Niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu". Ďakujeme vám, že sme pre vás prvou voľbou v čerpaní informácii.

Naďalej nám môžete pomôcť aj materiálne. Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní! Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik