Medvedev sa vyhráža zničením armády NATO, ak sa objaví na Ukrajine
02 | 02 | 2024 I Ivan Mihale

Vojenský personál z krajín Severoatlantickej aliancie umiestnený na Ukrajine sa stane legitímnym cieľom ruských ozbrojených síl.

Dmitrij Medvedev, podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie, o tom napísal na svojej stránke v sociálnej sieti VKontakte.

Medvedev varoval pred reakciou Moskvy na rozmiestnenie jednotiek NATO na Ukrajine alebo poskytnutie letísk Ozbrojeným silám Ukrajiny. "Určite sa stanú legitímnym cieľom našich ozbrojených síl a budú bezohľadne zničené ako nepriatelia," zdôraznil politik.

Solčanský cituje Chorvátov: Fico a Orbán rozbehnutý vlak nezastavia. Môžu tomu však dopomôcť
Právnik Dalimír Solčanský konštatuje, že Európa je psychologicky pripravovaná na veľkú vojnu. Na Facebooku sa preto pýta, či to Orbán s Ficom dokážu zastaviť. Odpoveď hľadal na chorvátskom portáli advance.hr. Ten tvrdí, že Orbán má už dávno v EÚ... Čítať ďalej
02 | 02 | 2024 | Eka Balaskova

Vážení naši čitatelia

Hlavný denník prežil jeden z najťažších rokov. Niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu". Ďakujeme vám, že sme pre vás prvou voľbou v čerpaní informácii.

Naďalej nám môžete pomôcť aj materiálne. Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní! Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik