Harabin: Tolerancia Sorošovcov sa nevypláca
16 | 11 | 2023 I Ivan Mihale

Národný kandidát na prezidenta SR, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin : Ak sudca nevie, čo na poste sudcu má robiť, musí čeliť disciplinárnemu stíhaniu ako správne konštatoval Šutaj Eštok a ak to vie a napriek tomu koná nezákonne, potom musí čeliť trestnému stíhaniu. Ak chce nová koalícia Sorošovský hnoj odstrániť, musí konať absolútne rázne na všetkých úrovniach. Lebo inak sa dočkajú ešte toho, že ich táto svološ znova účelovo bude zatvárať. Buď ich vyčistia alebo vyčistia oni ich. Od voličov na to dostali jasný mandát. Priestor na kompromis so Sorošovcami nie je.

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik