Sú Slováci hlupáci?
24 | 09 | 2023 I Eka Balaskova

Karol Farkašovský (SNS) cez vlastné spomienky uvažuje nad faktom, že minulosť prepisovať, či gumovať je, ako gumovať si vlastnú identitu. Podľa neho sa z nej múdry človek učí a inšpiruje sa tým pekným a pozitívnym.

Vie to aj Facebook

Farkašovský si prezeral spomienky na sociálnej sieti, ktorá mu ukázala fotku, ktorá ho po rokoch zahriala.

„Spomienkou na moje televízne časy s dobrým človekom a dobrou kolegyňou Mirkou Kalisovou. Fotkou mi sprítomnil chvíle, keď som pre ňu vymýšľal originálny svadobný darček. Inšpirácia prišla - metrová drevená lyžica od majstra z Oravy a vlastnoručne vypálené motto. No vymaž pekné chvíle z minulosti...,“ nepáči sa politikovi a niekdajšiemu moderátorovi hlavnej spravodajskej relácie.

„Iba hlupák rieši dôstojnú budúcnosť tým, že haní minulosť,“ dodáva Farkašovský narážajúc na súčasnú dobu, kedy sa doslova popiera aj každý prínos minulého režimu.

Facebook / Karol Farkašovský | So svadobným darom pre kolegyňu Miriam Kalisovú.

Hovoril o tom aj Ráž

„V komunizme všetci mali prácu, hoci nemali peniaze. Ale mali istotu života, vedeli, odkiaľ idú a ako skončia. A bolo postarané o všetko, o zdravotníctvo, školstvo… Lenže ľudia nemali prachy a nemohli cestovať. V kapitalizme môže každý robiť, čo chce, a aj si robí, čo chce, ale o nikoho nie je postarané," upozorňuje Ráž. Ten sa svojimi slovami nesnaží stavať minulý režim na akýsi piedestál, len hodnotí, porovnáva.

Rážove najhoršie obavy: Ideme do PEKLA! (VIDEO)
Čaká nás apokalypsa? Jožo Ráž varuje pred katastrofou. Je rockerom na plný úväzok. Nebojí sa vyjadriť svoj názor, aj keď ho médiá často kritizujú. Taký je líder Elánu. Odsudzuje kapitalizmus, ktorý považuje za cestu do pekla. O ničom... Čítať ďalej
23 | 09 | 2023 | Diana Zaťková

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik