Niet dňa, aby niekto z OĽaNO nemal konflikt
18 | 09 | 2023 I Ivan Mihale

Po konflikte Matoviča s Kaliňákom, boxéra Holkoviča s neznámym mužom, bolo otázkou času kedy sa do otovreného boja dostane ďalší politik z OĽaNO. Pročko to vysielal naživo!

Nebolo potrebné ani dlho čakať a do sporu sa dostal aj kontroverzný politik Jožo Pročko (OĽaNO). Ďalší predvolebný incident sa odohral v Lučenci. 

Poslancovi OĽaNO Jozefovi Pročkovi muž zblízka do hlavy hodil vajíčka a následne ho ďalší muž udrel zozadu päsťou do hlavy.  Pročko si celý incident nahrával a následne oboch mužov aj odvážne prenasledoval, aby ich mal na zázname. Svoju sťažnosť smeroval aj na prítomných mestských policajtov, ktorí vraj mužov odmietli zadržať.

Správu budeme aktualizovať.

Bitkár z OĽaNO odchádza! Emócie Igora Matoviča, ktoré používa v predvolebnej kampani
Tomáš Holkovič, ktorý sa o hlasy voličov v parlamentných voľbách uchádzal z čísla 44 na kandidátke OĽANO, odstúpil z boja. Urobil tak po medializovaní videa, na ktorom udrel iného muža. Na sociálnej sieti priblížil, že šlo o reakciu na provokáciu a... Čítať ďalej
17 | 09 | 2023 | Gabriela Fedičová

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!