Bitkár z OĽaNO odchádza! Emócie Igora Matoviča, ktoré používa v predvolebnej kampani
17 | 09 | 2023 I Gabriela Fedičová

Tomáš Holkovič, ktorý sa o hlasy voličov v parlamentných voľbách uchádzal z čísla 44 na kandidátke OĽANO, odstúpil z boja. Urobil tak po medializovaní videa, na ktorom udrel iného muža. Na sociálnej sieti priblížil, že šlo o reakciu na provokáciu a na pľuvance do tváre. Za svoje konanie sa ospravedlnil.

"Odsudzujeme násilie. Fyzické násilie v slušnej spoločnosti nemá miesto," podčiarkol líder hnutia Igor Matovič na nedeľnej tlačovej konferencii. Berie na vedomie Holkovičovo rozhodnutie. Ak by k nemu nepristúpil sám, odvolalo by ho hnutie.

Líder obyčajných ľudí vyhlásil, že stupňovanie násilia voči kandidátom jeho hnutia evidujú od stredajšieho (13. 9.) incidentu s exministrom vnútra Robertom Kaliňákom (Smer-SD). Práve Kaliňák podľa neho spustil vlnu násilia.

Matovič preto vyzval strany, ktorých kandidáti sa v médiách objavili uplynulé dni v súvislosti s násilím či bitkou, aby ich stiahli z kandidátnych listín.

Apeloval tak na Smer-SD i na SaS.

ĎALŠIA BITKA! Matovičov kandidát napadol staršieho muža! (VIDEO)

Igor Matovič (OĽaNO) je známy tým, že na jeho kandidátke do volieb 2020 sme mohli vidieť rôznych ľudí, ktorých „pozbieral“ kade-tade. Zrejme sa tým snažil dostať do parlamentu skutočne obyčajných ľudí, no vzorka, ktorá sa tam zišla určite nereprezentuje slovenskú spoločnosť. Zdá sa však, že ani v týchto voľbách si s výberom nerobil príliš ťažkú hlavu. Jeho nominanti už teraz nezvládajú tlak, vďaka čomu vznikajú fyzické potýčky tak, ako v sobotu v Petržalke.

Igor Matovič svoj Raptor aj s posádkou nohsledov tentokrát poslal vykrikovať do Petržalky.

Medzi obytnými blokmi a činžiakmi sa tentokrát neozýval hlas chlapíka, čo vykupuje staré haraburdie, ale jeho typické heslá o mafiánoch a zlodejoch zo Smeru.

Ľudia už majú toho dosť a núdza o verbálne reakcie okoloidúcich nebola!

Svoje správanie nezvládol a údery rozdával kandidát, ktorý sa chce do parlamentu dostať z čísla 44 Tomáš Holkovič z Trnavy.

 

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik