KEĎ VEDELI ZATVÁRAŤ OKRESY, VIEME A MUSÍME CHRÁNIŤ ŠTÁTNU HRANICU
18 | 09 | 2023 I Video: Dnes sa tvária, že ochrana štátnej hranice je náročná.

Marián Ďuriš z hnutia Republika: "Obmedzovali nás v uliciach, dokonca na pomedzí okresov. Dnes sa tvária, že ochrana štátnej hranice je náročná. Riešenia sú však jednoduché a potrebné. Stačí sa rozhýbať "

Zdroj: FB Marián Ďuriš

Blúznenie "všemocných"
Stoltenberg vyzval Rusko, aby zložilo zbrane. Ak Rusko zloží zbrane v konflikte na Ukrajine, potom príde mier, povedal generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg v rozhovore, uverejnenom v novinách redakčnej skupiny Funke. Ukrajina musí... Čítať ďalej
18 | 09 | 2023 | Milan Laca

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!