Hurá! Američania objavili chlieb s maslom (VIDEO)
11 | 09 | 2023 I Eka Balaskova

Minimálne v Európe nič bežnejšie, ako chlieb s maslom si na raňajky hádam ani nemôžete dať. Inak je to však v USA. Tiktokerka Amanda Rollins tento „objav“ ponúkla aj „za veľkou mlákou“, kde sa okamžite stal hitom a jej video virálnym.

Amanda Rollins na TikToku ponúkla prevratný objav - maslo, ktoré sa dá natrieť na pečivo. Kým niektorí v diskusii sa bavia, že veď vo väčšine sveta je to normálne, my len konštatujeme - iný kraj, iný mrav. A tak je to aj s maslom na chlebe. Niekde je to štandard, inde vychytávka.

„Objavila Ameriku“ v Paríži

„Napadlo ma, že Francúzi robia so sendvičmi niečo veľmi zvláštne, čo by vám podľa mňa pripadalo zvláštne. Toto je maslo. To, čo robia, je ako klasický sendvič. Je to šunka, syr a maslo,”vysvetľuje Amanda vo svojom videu. Tá konštatuje, že mimo USA je sendvič s maslom úplne normálny, no pre mnohých Američanov je to nová vychytávka a jej samej sa páči. Dopĺňa tiež pár výhod masla – nerozmočí pečivo tak, ako majonéza, ale dodá mu chuť a nie je také suché.

Blíži sa koniec sveta? Proroctvá hovoria jasne
Tri zvláštne udalosti vyvolali obavy o tom, že biblické proroctvá sa môžu naplniť. Informuje o tom portál Mirror. V roku 2018 sa objavila správa, že v Izraeli sa narodila "červená jalovica". The Temple Istitute oznámil jej narodenie na platforme... Čítať ďalej
10 | 09 | 2023 | Ivan Mihale

Jedni nadšení, iní nechápu

Reakcie na Amandino video sú rôznorodé.

„Európania, Austrálčania a mnohí iní si maslo na chlieb natierajú bežne. To, že to Američania nerobia, ešte neznamená, že to nie je normálne,“ konštatuje jeden z diskutérov. Ďalší dáva autorke videa tip, nech si na maslo uloží plátok syra, šunky a uhorku. Tá udivene reaguje: „Všetko spolu?“

„Nevedela som, že aj to sa robí, kým som nezačala sledovať ženu, ktorá žila v Spojenom kráľovstve. Vždy, keď má chlieb, natrie ho maslom. Zdalo sa mi to divné,“ priznala Reneé.

„No áno, Američania...,“ skonštatoval ďalší.

Maslo „objavili“ dávnejšie

Pritom tomu nie je tak dávno, čo sa USA prehnal trend podávania štipkou soli ochuteného masla na drevenej doske. Trend dostal názov „Butter Board“, teda maslová doska.

Paródia. To bude kriku v liberálnych kruhoch! (FOTO)
Odo dňa, ako sa objavil škandalózny vizuál DPOH, reagovali naň politici, umelci, široká verejnosť, aj najstaršia apolitická ustanovizeň Slovákov, Matica slovenská. Nelenili ani vtipkári. Tí si naopak uctili slovenských dejateľov a "podali si" modly... Čítať ďalej
08 | 09 | 2023 | Eka Balaskova

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!