"Odmena", alebo výpalné?
04 | 08 | 2023 I Ivan Brožík

"Mikulec nechal vyplatiť Hamranovi "odmeny" vo výške 17 400 eur. A čo ak to nie je odmena, ale výpalné? Čo ak je to cena za politické službičky zneužívania polície na boj s opozíciou? Pýta sa zo sociálnej siete Tomáš Taraba.

"Dať totiž odmenu za dobre vykonanú prácu policajnému prezidentovi, za vedenia ktorého dochádza k rozkladu policajného zboru, exodu policajtov, kvôli ktorému musel parlament znížiť vekovú hranicu pre policajtov na 18 rokov, pretože nevie robiť nábory a najmä pod vedením ktorého dochádza podľa rozsudkov ústavného súdu k masívnemu porušovaniu zákonov a ľudských práv vo vyšetrovaní, nedáva totiž žiadnu logiku." Tvrdí autor statusu.

Tak tu je pes zakopaný

"Keď Šimko oznámil Hamranovi, že mu dá odmenu nie 17 400 eur, ale len 200 eur, prišla odpoveď. Podobná ako medzi výpalníkmi." Veľmi jasne vykresľuje aj prezidentkou chránené pomery na Slovensku Tomáš Taraba.

Mazurek „Aktualitám v kancelárií vybuchlo sójové latté"
Predseda hnutia Republika Milan Mazurek o šéfredaktorovi portálu Aktuality nemá príliš vysokú mienku, čo dáva jasne na vedomie pri mnohých svojich výstupoch na sociálnych sieťach. Tentokrát ho však rozosmial práve tento portál – doslova potešil ho... Čítať ďalej
04 | 08 | 2023 | Eka Balašková

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik