Fico zabil ďalší klinec do rakvy našej hlave štátu!
05 | 12 | 2022 I Ivan Mihale

Bývalý trojnásobný premiér a predseda strany Smer- SD, Robert Fico, si pozrel nedeľné vystúpenie vystúpenie prezidentky Zuzany Čaputovej a usvedčil ju z klamstva , ktoré predviedla pred vlastným národom. V priamom prenose Čaputová priznala, že si Referendum váži. Pred 2 mesiacmi však pre Denník SME otvorene priznala, že by na Referendum strany SMER-SD určite nešla.Tak ako to je pani prezidentka?

Fico svojím príspevkom na sociálnej sieti poukázal na dvojtvárnosť Čaputovej, ktorá v priamom prenose podľa Roberta Fica klamala.

"PANI ČAPUTOVÁ DNES V RTVS OTVORENE KLAMALA, KEĎ TVRDILA, ŽE SI VÁŽI REFERENDUM. NEVÁŽI SI ANI REFERENDUM, ANI DEMOKRACIU, ANI PREDČASNÉ VOĽBY AKO JEDINÉ DEMOKRATICKÉ RIEŠENIE SÚČASNÉHO CHAOSU A ROZVRATU ŠTÁTU. Z. ČAPUTOVÁ JE JEDNODUCHO SOROSOVO DIEŤA." Otvorene uviedol Fico na sociálnej sieti a priložil video.

Vyjadrenie Čaputo spred pár mesiacov pre Denník SME

Vystúpenie prezidentky v RTVS: AROGANCIA, POKRYTECTVO A SEBAĽÚTOSŤ
Politológ a historik ostro skritizoval vystúpenie prezidentky Čaputovej. Tvrdí, že výkon prezidentského úradu tejto ženy je jedno veľké predstieranie.Tieto riadky sa jej budú čítať iba veľmi ťažko. Názor Eduarda Chmelára prinášame v plnom... Čítať ďalej
05 | 12 | 2022 | Ivan Mihale

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik