NECHUTNÉ! Otec dobil migranta, ktorý znásilnil jeho šesťročnú dcéru. Hrozí mu vyšší trest ako oblude!
24 | 11 | 2022 I Ivan Mihale

Po tom, čo vďaka masovej imigrácii Francúzsko zažíva nebývalé „kultúrne obohatenie“ a s tým spojený vzostup kriminality, museli médiá koncom októbra priznať ďalší otrasný incident. Otcovi znásilneného dieťaťa hrozí vyšší trest ako samotnému násilníkovi. Pre nečinnosť polície si ho totiž našiel sám a zmlátil ho ako sa hovorí, domodra.

Predstavte si, že do vášho domu sa vláme 16-ročný mladík a znásilní vašu 6-ročnú dcérku. Otec dievčatka, ktorý sa sťažoval na nečinnosť polície, nakoniec násilníka našiel sám a potom ho aj poriadne zmlátil. Konkrétne priznal železnú tyč a elektrický kábel.

Teraz mu za to hrozí vyšší trest ako samotnému násilníkovi, až desať rokov za mrežami. Otec dieťaťa, ktorý si očividne neuvedomuje, že imigrácia je spôsob, ako zabrániť vymretiu Európy, je dokonca natoľko neuvedomelý, že vyhlásil v televízii BFMTV toto:

„Urobil som to pre svoju dcérku, zbil som ho. Nemal som to robiť, ale v žiadnom prípade to neľutujem. Každý by urobil to isté čo ja a teraz mi hrozí väzenie? Svet je hore nohami.“

„Každý by urobil to, čo on. Reakcie niektorých iných otcov by boli dokonca aj horšie, povedali televíznemu štábu rovnako neuvedomelí susedia rodiny, ktorí zorganizovali hliadky a osobne dohliadajú na poriadok v štvrti. Napadnuté dievčatko a jeho matka však už štvrť opustili a z domu sa odsťahovali.

Dolph Lundgren na hromadné znásilnenie vo Švédsku: Moja krajina nedokáže ochrániť svoje ženy!
Polícia zatkla päť mladíkov uprostred znásilňovania! Hliadka v multikultúrnom švédskom meste Malmo chytila ​​a zatkla piatich mladíkov, z toho štyroch maloletých, keď znásilňovali ženu vo verejnom parku. Švédsko má najvyššiu mieru znásilnení na... Čítať ďalej
27 | 10 | 2022 | Diana Zaťková

Imigranti ako odtrhnutí z reťaze

Tento otrasný čin spáchal 16-ročný imigrant z Guiney, ktorý bol vo Francúzsku len dva týždne a žil v centre pre utečencov v blízkosti domu rodiny. Udalosť sa stala vo francúzskom meste Roanne len rok po podobnom prípade. Vtedy tam uniesol a zneužil mentálne zaostalé 11-ročné dievča 19-ročný utečenec z Nigérie.

Krajinou nedávno otriasol aj prípad znásilnenia a vraždy 12-ročnej Loly, ktorú utýrala alžírska imigrantka a rovnako vražda 60-ročného Francúza, ktorý chcel zabrániť vykradnutiu domu svojho suseda.

Francúzske médiá priznávajú, že kriminalita v krajine prudko stúpa a občania čoraz viac berú zákon do vlastných rúk.

Európska únia to vidí inak

Viceprezidentka Európskej komisie len nedávno, upozornila na starnutie európskej spoločnosti a zdôraznila, že riešením demografických problémov by bolo prilákať viac afrických migrantov na svoje územie.

Očkovaní ani NEPOZERAJTE! Doktor Lipták sa opäť OZVAL
O nežiadúcich účinkoch experimentálnych vakcín sa veľa nepíše. Mainstream mlčí a obézny Hlavný hygienik SR Ján Mikas, ktorý počas "zúriacej pandémie" povolil otvorenie prevádzok obuvy, lebo sám si nevedel vhodnú obuv vybrať, tiež. Prečo? Nikto... Čítať ďalej
23 | 11 | 2022 | Ivan Mihale

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik