Slovenský reprezentant Havlík: "Aký PÁN? Aká PANI? To ešte stále má táto žumpa Vašu úctu, že ich takto oslovujete"
02 | 08 | 2022 I Diana Zaťková

"Táto banda skorumpovaných hajzlov a svíň si nezaslúži žiadne oslovenie!!! Čím skôr im ukážete kam patria, tým skôr tam aj pôjdu," rozohnil sa na sociálnej sieti na margo našej politickej elity majster sveta a štvornásobný majster Európy v kulturistike Štefan Havlík. A z jeho strany to nebolo prvýkrát.

Reprezentant Slovenska v kulturistike Havlík ešte dňa 13. februára 2022 napísal otvorený list prezidentke Zuzane Čaputovej k nahliadnutiu aj premiérovi Eduardovi Hegerovi a predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi. A naozaj si nedával servítku pred ústa. Zdá sa, že vo svojich názoroch je aj takmer po pol roku naozaj konzistentný.

V najnovšom príspevku na sociálnej sieti športovec znova potvrdil svoj postoj, ktorý nie je vzdialený mnohým Slovákom. "Nadávate tu na skorumpovaných politikov? Tak prečo potom všade čítam pani prezidentka, pán minister, pán poslanec, pán primátor, pani poslankyňa …. Aký PÁN? Aká PANI? To ešte stále má táto žumpa Vašu úctu, že ich takto oslovujete? Toto šialenstvo tu bude ešte dhlo trvať takýmto štýlom," oslovil čitateľov Havlík.

"Táto banda skorumpovaných hajzlov a svíň si nezaslúži žiadne oslovenie!!! Čím skôr im ukážete kam patria, tým skôr tam aj pôjdu… koniec hlásenia," uzavrel najnovší status.

Ďalší slovenský reprezentant TVRDO, tentokrát do Čaputovej!
Po informácii, kde bývalý hokejový reprezentant, sa drsne obul do parlamentu, prichádza na rad ďalší. Majster sveta v kulturistike Štefan Havlik sa v otvorenom liste vzdáva vojenského vyznamenania. Adresuje ho priamo prezidentke Čaputovej.... Čítať ďalej
11 | 02 | 2022 | Ivan Mihale

V názoroch nekolíše

Zdá sa, že svojím príspevkom nadviazal na vyjadrenie svojho názoru z februára, keď prezidentke Čaputovej poslal otvorený list a vzdal sa  vojenského vyznamenania. Otvorený list z 13.2.2022 vám prinášame v plnom znení:

"Zuzana Čaputová. Áno dobre čítaš, ani nie milá, ani nie vážená a ani nie prezidentka.

Rodičia ma učili k slušnosti a úcte. Vykám každému koho si vážim a zaslúži si to. Ty však pre mňa nie si ničím. Jediný dôvod, že strácam svoj čas a píšem list práve tebe je, že oficiálne, aj keď podvodným spôsobom zastávaš funkciu prezidenta Slovenskej republiky.

Moja rodná zem, ktorá mi je nadovšetko blízka, ktorú som roky reprezentoval a ktorej hymna hrala vo svete aj vďaka mojím športovým výsledkom sa mi pred očami mení na skládku. Na skládku, ktorá smrdí, je škaredá a skoro všetkým vadí. Však to dobre poznáš, že?

Je mi ťažko, keď sa pozerám na to ako moje deti žijú v realite, kde sa jedinci ako ty správajú ku všetkým ostatným arogantne, pyšne a povýšenecky. Kde sloboda a spravodlivosť sú už len slová minulosti. Kde sú ľudia hladní, nešťastní a boja sa. Spolu s vládou si vytvorila priestor plný strachu. Miesto toho, aby si sa naozaj starala o život obyvateľov, ktorých funkcia prezidenta má chrániť, fotíš sa jak modelka na koberci v bodreli a bojuješ za práva narušených jedincov. Tvoje citlivé vnímania si strč. Ignoruješ názory ľudí a robíš si z nich dobrý deň.

Celý môj profesijný život sa venujem športovej a trénerskej činnosti. Snažím sa byť ľudom vzorom a pomáham im k lepšiemu životu. Obetoval som tomu všetko. Za 25 rokov som pomohol mnohým nájsť správnu cestu za svojim lepším ja. Raz som sa stretol s vtipnou myšlienkou „Z prasaťa dostihového koňa nikdy neurobíš, ale môžeš z neho spraviť strašne rýchlu sviňu!“ Roky som sa na tom s priateľmi zabával, ale až dnes som pochopil jej skutočný zmysel. Rýchlosť, ktorou si podpísala zmluvu o amerických základniach sa približuje rýchlosti svetla a ja sa už nesmejem. Jediné čo mi dáva nádej je historická skutočnosť, že nič netrvá večne. Aj americkí vojaci raz odídu a hlavne aj ty nebudeš sedieť v prezidentskom paláci navždy. K tejto zmluve sa viac rozpisovať nechcem, generálny prokurátor to vysvetlil jasne. Za deravý groš si nám s vládou zapredala suverenitu a spravila z občanov Slovenska obyčajných otrokov.

Prečo strácam čas a toto píšem? Týmto sa vzdávam vojenského vyznamenania –pamätná medaila ministra III. stupňa. Nie je to nič veľkolepé, iné mi nedali, ale vtedy som sa tomu veľmi tešil. Bola to formálna vďaka za moje úsilie zviditeľniť rodnú zem vo svete. Teraz to vraciam ako moje formálne vyjadrenie k reprezentácii vládnych predstaviteľov smerom ku nám občanom. Viem, veľa to nezmení okrem toho, že si očistím svoju dušu, no mne to na teraz stačí. Od reality plnej obmedzení som sa odpojil hneď na začiatku tejto hybridnej vojny. Nerešpektujem nezmyselné a právne nulitné vyhlášky, dýcham čerstvý vzduch, nevlastním rúško, netestujem sa ako pokusný potkan a neškrtám permanentku na samovraždu v podobe „vakcína je sloboda“! Domček z karát sa už rúca a nebude to dlho trvať. Vyhlasujem týmto môj osobný nesúhlas a odpor voči všetkému čo momentálne predstavuje vláda, vládne strany a prezident."

Ján Baránek: Spoločnosť nevie čeliť debilizácii národa
Ján Baránek bol na Slovensku deväť rokov najcitovanejším politickým analytikom. Potom to uťalo. V rozhovore spomína,že to bolo v období, keď sa na Slovensku začala kultúrna vojna, keď išli voliť prezidentku Zuzanu Čaputovú. V dobe, keď médiá... Čítať ďalej
02 | 08 | 2022 | Gabriela Fedičová

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a zdieľaním pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik