Pri tragickej dopravnej nehode v Makove zahynul 17-ročný mladík
16 | 10 | 2021 I TASR
Život 17-ročného mladíka vyhasol pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala v piatok v noci v katastri obce Makov v Bytčianskom okrese. Podľa TASR o tom informoval žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

"Podľa doterajšieho vyšetrovania viedol 18-ročný vodič osobné motorové vozidlo Audi v smere od Bytče na Makov. Pri prejazde ľavotočivej zákruty z doposiaľ presne nezistených príčin s vozidlom prešiel mimo vozovku, kde narazil do stromov. Následne vozidlo odrazilo späť na vozovku. Pri dopravnej nehode utrpel 17-ročný spolujazdec ťažké zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodič a jeho ďalší traja spolujazdci (vo veku 17, 17 a 18 rokov) utrpeli ťažké zranenia," informoval hovorca.

Ako dodal, u vodiča, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia krátky čas, nariadili odber krvi. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej nehody polícia vyšetruje.

Ďateľ: Chlápätko Šeliga sa vtiera medzi dospelých detinskými mlátením prázdnej slamy
Podľa medializovaných informácií má byť bývalý šéfa NAKA Branislav Zurian v zahraničí. Vraj v niektorej rusky hovoriacej krajine. Ukrýva sa? Ide mu naozaj o život? Otázky viac ako zaujímavé, na ktoré dať odpoveď by bola ťažká úloha aj pre Sherlocka... Čítať ďalej
16 | 10 | 2021 | Jozef Uhlarik