HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mesík varuje mladých: „Keď nebudete bojovať za svoju slobodu, vezmú vám ju!“

Juraj Mesík je tvrdým kritikom očkovania experimentálnymi vakcínami a zástancom lieku Ivermectin proti COVID-19. / Fotokoláž (via TASR)

Očkovaco-testovací „teror“ na Slovensku neutícha. V podstate všade sa v štatistikách uvádza najmä počet nezaočkovaných, na ktorých sa poukazuje ako na tých zlých. Ale prečo? Veď koronavírus veselo šíria aj zaočkovaní, no tí sa prakticky nikde nemusia testovať.  Nie sú teda aj oni spolušíriteľmi smrteľnej choroby?

Ak ste zaočkovaní máte všetky výhody. Nemusíte sa testovať pred návštevou u lekára, môžete ísť kam sa vám zachce. No a čo že COVID-19 šírite rovnako ako nezaočkovaní, hlavne že ste prispeli k „dobrej veci“ a prosperite farma firiem. O tom, ako nezmyselne sú doslova šikanovaní nezaočkovaní píše v statuse aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík.

Nezaočkovaní vysokoškoláci aj pre ceny testov premýšľajú o očkovaní

„Úbohé deti: Starých rodičov im boľševici zbavili slobody a navliekli ich do uniforiem. Ich vnuci si dnes výmenou za často mizerné kvázi vzdelanie (pozrite sa, kto tu ako vládne – všetci „majú tituly“) nechajú napichať dávky experimentálnej vírusovej mRNA,“ začína svoj status Mesík a dodáva: „Namiesto toho, aby sa dohadzovaniu klientov Pfizeru štátom postavili a vykašľali sa im na štúdium, ktoré je len prípravou na otroctvo. Žiaľ nikto ich nenaučil, že sloboda nie je samozrejmosť a že keď o ňu nebudú bojovať, vezmú im ju.“

Niektorí lekári a zdravotnícke zariadenia si z peňazí farma firiem celkom slušne zarábajú, konštatuje Mesík

„Prerušiť na protest proti nátlaku štúdium (a napríklad študovať niečo samostatne) je pritom len slabý a bezrizikový odvar skutočného zápasu o budúci charakter Slovenska, ktorý pred týmito mladými ľuďmi stojí,“ myslí si analytik, podľa ktorého naň môžu aj rezignovať a prežiť svoje životy pod starostlivým dohľadom svojich pánov v Skvelom novom svete.

„Nezaočkovaní vysokoškoláci aj pre ceny testov premýšľajú o očkovaní. Študentka Simona musí mať negatívny test každých 48 hodín, ak chce bývať na internáte v Mlynskej doline. Minulý mesiac zaplatila za antigénové testy až 43 eur, čo je približne rovnako ako výška mesačného nájmu za izbu,“ napísal na záver statusu Juraj Mesík príbeh vysokoškolskej študentky, ktorý vôbec nie je ojedinelý.

Covid pasy sú také isté, ako boli „vycestovacie doložky“ za komunizmu, tvrdí Mesík

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info