HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER

Pani Čaputová, to máte doma teda poriadneho chlapa!

Rizman Čaputová
zdroj([email protected]_rizman_sk)

Juraj Rizman, priateľ aktuálnej prezidentky Slovenskej Republiky Zuzany Čaputovej je na sociálnej sieťi Instagram mimoriadne aktívny. Je známe aj to, že pridávanie fotkiek s prezidentkou zo súkromia je na jeho profile bežné! Informovala pluska.sk

Je známe aj to, že pani prezidentka Čaputová je rozvedená a vychováva dve dcéry. Počas prezidentskej kampane tvorila pár s hudobníkom Petrom Konečným, tento vzťah žial dlho nevydržal a ešte pred nástupom do prezidentského paláca ohlásili rozchod. Už dva roky ale pani prezidentka tvorí pár s bývalým kolegom Jurajom Rizmanom. 45-ročný komunikačný poradca pridal na svojom profile sociálnej sieťe Instagram vtipnú fotku, ten sa musel s ňou naozaj vytrápiť!

Veľa krát Rizman neskrýval nadšenie, že práve on tvorí pár s pani prezidentkou, no zo straty súkromia údajne nadšený nie je. „V podstate nie je chvíľa, keď by sme boli vonku s pani prezidentkou sami. To neexistuje,“ prezradil. Komunikačný poradca z času na čas pridá fotku na sociálnej sieti, či už zo súkromného alebo rodinného života. Cez leto pridal niekoľko fotiek z Vysokých aj Nízkych Tatier.

Tento krát však pridal trefnú fotku, ktorá naozaj pobavila. Na nasledujúcej fotke Rizman pôsobí ako poriadny chlap, ktorý sa vie postarať o domácnosť! Na fotke vyzerá ako bežný drevorubač, ktorý ma na sebe rifle a v ruke drží motorovú pílu. „Fitko u babky Zojky“ trefne popísal na fotke.

Rizman
zdroj([email protected]_rizman_sk)

Felix Slováček prekonal mŕtvicu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info