HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Marian Greksa: „Toto je jedna vyj..ná ku..reň!“

Spevák a hudobník Marián Greksa sa postavil na stranu Róberta Fica a Petra Pellegriniho. Foto: FB / Marián Greksa

Škoda, že sa citát nedá zverejniť celý. Veľká škoda. Marian Greksa totiž dáva do pozornosti inými slovami „úspechy“ našej vlády upratovačov, čističov a rozväzovačov rúk. Vlády svätuškárov, potratárov a najrôznejších „salarabandov“.

Už dávno sa nám nedostal do rúk tak štipľavý status na sociálnej sieti, ako tentoraz v prípade jeho autora Mariana Greksu. Hoci aj autor spracovania tohto „výkriku“ do podoby redakčného článku potvrdzuje, že tie isté slová si vypočul v týchto dňoch na jednom vidieckom námestí. Na tú istú adresu smerované.

Reprofoto FB (@Marian Greksa)
Toto je jedna vyj..aná kur…reň

Marian Greksa si naozaj slovník nevyberá. Ale niet sa čo diviť. Podľa neho: „V Česku môže byť pacient s rakovinou pľúc liečený až deviatimi štandardne hradenými liekmi.“

„U nás dvoma(!)..“

 

Sme úplným výsmechom Európy

„Za rok 2020 pribudol (u nás) iba jeden onkologický liek, v Rumunsku 11(!) nových hradených, v Česku ďalších 8…Ročne nám umrie asi 3000 pacientov s touto rakovinou…!“

„Vláda SR ide minúť v najbližšie roky cez 2 MILIARDY (!) eur na nákup zbraní….“ Píše Marian Greksa na sociálnej sieti a nechápe. V tom nie je jediný.

(Medzititulky red. HD.)

Čo ešte vymyslí na nás táto tupá neschopná vláda, plná amatérov a hochštaplerov? Pýta sa Marián Greksa

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info