HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ďalšia nezmyselná tragédia na ceste. Policajt do služby už nikdy nepríde

Po čelnej zrážke zomrel pri tragickej nehode 47-ročný policajt. Zdroj: FB / PZ NR kraj

Zvykne sa vravieť, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. A presne to platí aj po tragickej nehode, ktorá sa stala dnes 47-ročnému policajtovi cestujúcemu práve do služby.

V Nitrianskom kraji sa za posledných päť dni stali tri smrteľné nehody, pri ktorých zahynuli až šiesti ľudia. Poslednú štatistiku tragických nehôd doplnila dnes smrteľná nehoda pri Zemianskej Olči. Ako píše v statuse polícia, išlo i jedného z ich kolegov, ktorý šiel práve do práce.

Okamžitá smrť po čelnom náraze do kamióna

Všetky záchranné zložky sa dnes ponáhľali k tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala pri obci Zemianska Olča v okrese Komárno. Obeťou bol 47-ročný muž, policajt, ktorý šiel práve do služby. „Vodič osobného auta Chevrolet Kalos prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde sa zrazil s nákladným autom zn. Volvo. Vodič osobného vozidla na mieste nehody podľahol následkom spôsobených zranení,“ píše v statuse polícia, ktorá okolnosti, mieru zavinenia aj presnú príčinu tejto tragédie sú predmetom vyšetruje.

„S veľkým zármutkom sme prijali správu, že pri nehode zahynul náš kolega, policajt z Úradu hraničnej a cudzineckej polície v Medveďove. Jeho príbuzným a priamym kolegom z pracoviska vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ končí svoj smutný status polícia.

Hrôza na ceste: Zrážku s kamiónom neprežili štyria mladí muži smerujúci ráno do práce

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info