HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Belohorcová opäť provokuje! Viac nahá ako oblečená

Zuzana Belohorcová / Instagram (@zuzanabelohorcova)

Pamätáte sa, kedy ste naposledy videli Zuzanu Belohorcovú oblečenú? Nemusíte sa obávať, ani tentoraz vás Zuzka nesklame. V Španielsku totiž majú ešte počasie vhodné na promenádu v bikinách.

Nový domov bývalej učiteľky sexu Zuzany Belohorcovej, španielsky ostrov Tenerife, je ešte aj teraz zaliaty slnkom. Na Slovensku sa rozhodujeme, či si zobrať sveter aj bundu a Španieli vyberajú len medzi farbami plaviek.

Podobný problém má, očividne, aj Belohorcová, ktorá bola zvyknutá tráviť dni pri mori v plavkách aj na Miami. Pandémia koronavírusu spôsobila, že si bývalá moderátorka aj s rodinkou našli domov bližšie k vlasti, ale určite neoľutovali. Prímorský vzduch, dlhé pláže a život v bikinách určite nájdu aj tu.

Naliateho Nicolasa Cageho vykopli z reštaurácie: Namol a ako bezdomovec!

Belohorcová svoje vyšportované telo predvádza pravidelne v rôznych variáciách. Naposledy to bolo v červených bikinách, ktoré si vďaka pravidelnému športu môže bez problémov dovoliť. „Makám, cvičím, mám svojho trénera, nie som lenivá, pijem dostatok vody a snažím sa stravovať zdravo. To je asi najdôležitejšie“ prezradila Belohorcová pre portál ereport.sk.

Priznáva, že stále je čo zlepšovať. „Ani ja nemám ideálnu postavu, ale vôbec si z toho nerobím ťažkú hlavu,“ povedala bývalá moderátorka erotických relácií.

Brad a Angelina bojujú o pol miliardy a zámok. Brad obvinil ex-manželku z podvodu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info