Otvára sa ďalšia časť bratislavského obchvatu vrátane Lužného mosta
26 | 09 | 2021 I Imrich Kovačič / TASR

V nedeľu sa otvorila ďalšia časť nultého bratislavského obchvatu D4/R7. Sprístupnil sa 4,3 kilometra (km) dlhý úsek diaľnice D4 vrátane Lužného mosta. Nasledovať by malo otvorenie zvyšku rýchlostnej cesty R7 a ďalšieho úseku D4.


Posledné úseky projektu D4/R7 sa budú podľa zhotoviteľa obchvatu spoločnosti D4R7 Construction otvárať postupne, pretože organizácia dopravy v hlavnom meste je náročný proces.

V nedeľu sa otvoril úsek D4 medzi križovatkami Bratislava - Petržalka a Bratislava - Juh (predtým známa ako Ketelec), ktorý zahŕňa Lužný most. "Vzápätí pokračujeme viacerými ďalšími úkonmi, ktoré povedú k otvoreniu zostávajúcej časti rýchlostnej cesty R7 medzi križovatkami Bratislava - Nivy a Bratislava - Juh a úseku D4 Bratislava - Jarovce a Bratislava - Petržalka pred záverom prvého októbrového týždňa," dodala spoločnosť.

Majte gule a nenechajte si diktovať od štátu vo vlastných podnikoch, hovorí majiteľ prevádzky
Trnava. Mesto, kde okrem historických pamiatok, je aj mnoho prevádzok. Mnohé z nich, "pandemické" opatrenia zo strany štátu ruinujú. A nielen tam! Jeden z majiteľov mlčať prestal. Nasadil si ženskú parochňu, lebo podľa neho k cirkusu, ktorý je na... Čítať ďalej
26 | 09 | 2021 | Gabriela Fedičová