HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Brad a Angelina bojujú o pol miliardy a zámok. Brad obvinil ex-manželku z podvodu!

Americký herec Brad Pitt (vľavo) a jeho dnes už bývalá manželka a herečka Angelina Jolieová / TASR/AP

Nová bitka medzi Bradom Pittom a Angelinou Jolie! Už nejde len o starostlivosti o deti, ale aj o obrovské peniaze, honosný zámok a svetoznámy obchod s vínom. O spore informuje portál Access Online.

Brad Pitt žaluje svoju bývalú manželku na súde. Tvrdí, že sa ho Angelina snaží podvodom pripraviť o zisky z vinice v južnom Francúzsku, ktorá obklopuje zámok Miraval, kde kedysi spoločne žili.

„Pomstychtivý“, tak opísal Brad Pitt bývalú manželku Angelinu Jolie vo svojej poslednej žalobe. Medzi bývalými manželmi sa rozhorel nový spor. Nejde len o starostlivosti o deti, ale aj o obrovské peniaze, honosný zámok a svetoznámy obchod s vínom.

Bono Vox z U2 polonahý na jachte: Luxus za 350 miliónov!

Ružové víno Miraval z produkcie Brada a Angeliny si získalo uznanie odborníkov a dobre sa predáva, čo prináša konkrétne zisky. Brad Pitt žaluje svoju bývalú manželku na súde. Tvrdí, že ho chce podvodne pripraviť o zisky z vinice na juhu Francúzska v hodnote asi 2,5 miliardy.

Napriek rozchodu už skôr uzavreli dohodu, podľa ktorej budú aj naďalej vyrábať víno spoločne a deliť sa o zisk. Podľa Brada však Angelina túto dohodu porušila.

Ako Brad tvrdia, Angelina sa snažia previesť svoje podiely v podniku na investorov, čo má viesť k tomu, že zisky z vinárstva pôjdu len do jej vrecka. Podľa Pitta to bol navyše on, kto investoval do podnikania s vínom, zatiaľ čo Angelina pre jeho rozvoj nepohla ani prstom a teraz chce slíznout smotanu.

Pittova spoločnosť preto zažalovala spoločnosť Angeliny a obaja spolu komunikujú prostredníctvom právnikov. Súdne spory o deti tiež neberú konca. Angelina Jolie podala žiadosť o rozvod v roku 2016, dva roky po tom, čo sa s Bradom a deťmi nasťahovala do zámku Miraval.

Herca Daniela Craiga vymenovali za čestného veliteľa Kráľovského námorníctva

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info