HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Škandál: Vo Viedni odložili operácie, ale na JIS-ke je len 11 COVID pacientov

Zdroj: Screenshot AKH Viedeň

Odporná agitácia mainstreamových hejterov proti neočkovaným je čoraz horšia. Operácie sa podľa nich musia odložiť. Dôvodom je údajne rastúci počet COVID pacientov na jednotke intenzívnej starostlivosti. Vinníci sú tiež identifikovaní: Sú to neočkovaní! Príčinou odložených operácií by teda mohla byť priveľmi nízka miera zaočkovanosti, píše Wochenblick.

Stopnuté operácie, ale len 11 COVID pacientov na JIS-ke

Wochenblick má k dispozícii obrazový materiál z interného informačného systému Všeobecnej nemocnice (AKH) vo Viedni. Vyplýva z neho, že k 20. septembru bolo v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti len 11 COVID pacientov. Takže preto sa operácie vo Viedni naozaj musia odkladať?  Sú len dve možnosti. Buď sú k dispozícii pochybné údaje, alebo nemocniční lekári sú maximálne nekompetentní.

  • Mainstream chce rozdeliť spoločnosť: Za odloženie operácie môžu neočkovaní
  • Na JIS-ke v AKH Viedeň však leží len 11 (!) COVID pacientov
  • Pochybnosti o kompetentnosti nemocničných lekárov

„Ak sa nedáš zaočkovať, zomrieš!“ Zo siete kliník v USA unikli plány na šírenie propagandy strachu (VIDEO)

Neočkovaní ako obetní baránkovia

Je to obrovský škandál, ako je verejnosť klamaná. V mainstreame prebieha očierňovacia kampaň proti neočkovaným. Jej jediným cieľom je zjavne ešte viac rozdeľovať spoločnosť, neočkovaných označiť na obetných baránkov. Urobiť z nich zodpovednými za údajne odložené operácie. A vyzvať všetkých, aby sa dali zaočkovať.

Trikmi s číslami rakúska zdravotnícka agentúra AGES vyprodukovala „pandémiu neočkovaných“ (Willi Huber)

Aký je skutočný dôvod?

Ako ukazuje obrazový materiál z interného informačného systému Všeobecnej nemocnice (AKH) vo Viedni, k 20. septembru je v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti len 11 COVID pacientov. A tak sa ponúka otázka, či majú len pozitívny test na koronavírus, alebo sú na JIS-ke z úplne iných dôvodov.

Dr. Roger Hodkinson o covidovej propagande: „Je to pandémia strachu“ (Report24)

V Nemecku vyťaženosť JIS-iek s COVID pacientmi údajne len 5,2  (!) percenta

Wochenblick už viackrát informoval, že údajom spojeným s koronavírusom sa veľmi veriť nedá. Aj nedávny príklad z Nemecka potvrdzuje, že netreba veriť mediálnemu strašeniu. V odbornej správe, ktorú si nechalo vypracovať ministerstvo zdravotníctva, sa uvádza, že v roku 2020 bolo len 3,6 percenta COVID pacientov na jednotke  intenzívnej starostlivosti. Dokonca aj v decembri 2020, keď bol podiel pacientov s koronavírusom najvyšší, bolo len 5,2 percenta lôžok na JIS-kách obsadených COVID pacientami.

Opakovaná lož o úplnej imunizácii (Willi Huber)

Buď sú chybné čísla, alebo nekompetentní lekári

Musíme sa teda pýtať, v čom sú rakúski lekári a nemocnice horšie ako tie v Nemecku. Prečo sú jednotky intenzívnej starostlivosti vo Viedni (17 percent), Hornom Rakúsku (12 percent) a Dolnom Rakúsku (11 percent) údajne obsadené viac ako na 10 percent COVID pacientami, čo má byť údajná hranica preťaženia?

Obvinenia, panika, vyhrážky, vydieranie. Takto nútia politici a zamestnávatelia ľudí k očkovaniu (Vanessa Rennerová)

Je liečba v Rakúsku nesprávna, alebo sú nesprávne len údaje? V každom prípade je škandalózne, že sa tu ľudia navzájom obviňujú s údajmi, ktorých pravdivosť je viac ako pochybná. A jasným príkladom toho je  Všeobecná nemocnica vo Viedni, konštatuje Wochenblick.

WHO mení kurz: „Cieľ – imunizácia obyvateľstva – ťažko dosiahnuteľný“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info