HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Taraba: Strana Sloboda a Solidarita? Tá nemá so slobodou a ani solidaritou nič spoločné

Poslankyňa Anna Zemanová z SaS leží Tomášovi Tarabovi poriadne v krku. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Slovenský parlament niekedy pripomína krčmu IV. cenovej skupiny pred záverečnou a inokedy materskú škôlku či ústav pre mentálne postihnutých. A to všetko za doslova kráľovský plat.

Svojmu „normálu“ sa v ničom nevymykala ani včerajšia schôdza parlamentu, kde poslanci po sebe štekali ako psi a nadávali si do všetkého možného. Ako sa to napokon skončilo? Poslanec Tomáš Taraba to napísal v statuse pomerne jasne.

Predkladateľkou primitívneho a zúfalého návrhu bola poslankyňa Zemanová

„Pýtate sa ma, ktorý poslanec navrhol dnes hlasovanie o tom, aby opozícia nemohla v slovenskom parlamente už dostať slovo? Za tento návrh hlasovali aj Jožko Pročko, kresťan Vašečka, či pán Gyimesi, poslanec, čo chce dať Žilinku dať ‘dole inak’ Baránik a kopu ďalších,“ napísal na začiatok Taraba. Vzápätí ukázal prstom na osobu, ktorá to má všetko na svedomí.

„Predkladateľkou tohto primitívneho a zúfalého návrhu bola pani poslankyňa Anna Zemanová zo strany Sloboda a Solidarita. Táto strana nemá so slobodou nič spoločné, keďže okrem dnešného návrhu sa najnovšie snažia prijať zmenu zákona, aby dostávali lekári, ktorí nebudú hovoriť o chorobách, čo oni chcú – pokuty,“ skonštatoval Tomáš Taraba.

Na samý záver ešte pridal: „Pani Anna Zemanová sa v minulosti vyjadrila v duchu, že zdravie starých ľudí nie je pre nich prioritou, pretože už nie sú ekonomicky aktívni. Takže tým naplnila druhý význam slova SaS – solidarita.“

Taraba: Cisár je nahý a ako opozícia nemôžeme žiadať nič iné ako demisiu tejto skompromitovanej neschopnej vlády

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info