HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Mladú ruskú sexuologičku vyhodil žiarlivý manžel z balkóna na 13. poschodí

Zdroj: Instagram / bredrassudki

Policajti v Petrohrade vyšetrujú brutálnu vraždu mladej ženy. V utorok sa na policajnej stanici prihlásil muž, ktorý priznal, že zabil svoju ženu. Dobodal ju a vyhodil z balkóna ich spoločného bytu na 13. poschodí, píše portál RT.

S odvolaním sa na zdroj z orgánov činných v trestnom konaní miestny spravodajský server 78.ru  uviedol, že muž sa priznal na miestnej policajnej stanici hodinu po tom, ako spáchal brutálny zločin. Policajtom povedal, že v žiarlivom hneve zavraždil svoju manželku.

Bodol ju desaťkrát

Podľa úradov bola najmenej desaťkrát bodnutá nožom do oblasti krku a hlavy, než jej telo vyhodili z bytu v mestskej časti Primorsky. Obeť bola neskôr na sociálnych sieťach identifikovaná ako Alexandra Mursalovová. Vrah, ktorého agentúra RIA Novosti označila ako Rustama Mursalova, sa o hodinu neskôr prihlásil na polícii.

Mursalovová pracovala ako psychologička so špecializáciou na sexuológiu. Využívala svoje profily na sociálnych sieťach na marketing, často písala o vzťahoch a o tom, ako si páry môžu zlepšiť sexuálny život. Podľa jej Instagramu bola tiež matkou.

Očkovať v sezóne chorôb dýchacích ciest je riziko, varuje ruský vedec

Prostredníctvom profilov na sociálnych sieťach tiež písala o svojich problémoch s osobnými vzťahmi a odhalila, že jej manžel nesúhlasí s jej prácou. Zároveň povedala, že aj oni sami chodili na terapie, ale nefungovalo to.

„Dnes môj manžel povedal, že peniaze všetko kazia a jedného dňa si budem musieť vybrať jeho alebo peniaze,“ napísala. „Milujem svojho manžela, ale nie som pripravená vzdať sa svojich túžob a snov. Plačem celý deň.“

Hrozivé zábery ako z Divokého západu: Hraničná stráž USA drasticky na koňoch zaháňa utečencov  (FOTOGRAFIE, VIDEO)

Najnebezpečnejším miestom pre ženu v Rusku je domov

Minulý mesiac štúdia Algorithm of Light, projektu, ktorý poukazuje na hrôzu domáceho násilia, uviedla, že 53 percent všetkých žien zavraždených v rokoch 2011 až 2019 v Rusku zabili ich partneri.

„Náš výskum podporuje hypotézu, že najnebezpečnejším miestom pre ženu v Rusku je domov,“ uzavreli autori štúdie. „Ruské ženy patria medzi najzraniteľnejšie na svete.“

Obrie továrne Billa Gatesa na mRNA vakcíny. Má aj typy pre vlády, ako zvýšiť zaočkovanosť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info