HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Obrie továrne Billa Gatesa na mRNA vakcíny. Má aj typy pre vlády, ako zvýšiť zaočkovanosť

Bill Gates / Twitter (@AFTINET)

Plány multi miliardára a štvrtého najbohatšieho človeka na svete Billa Gatesa na ďalšie pandémie, ktoré predpovedá, smerujú k obrovským továrňam na výrobu vakcín v Indii a rozvojových krajinách. Má tiež tipy pre vlády, ako zvýšiť zaočkovanosť, píše epochtimes.de.

Už v roku 2015 varoval pred smrtiacou pandémiou

Zakladateľ spoločnosti Microsoft Bill Gates už v roku 2015 varoval pred smrtiacou pandémiou. Tá sa napokon aj od konca roka 2019 rozšírila z komunistickej Číny do celého sveta a uvrhla ho do chaosu.

Napriek miliardových ziskom: Drastické zvýšenie cien vakcín (Christoph Uhlmann)

V apríli tohto roku Bill Gates v jednom z rozhovorov vyjadril presvedčenie, že ak sa podarí zabezpečiť dostatok vakcín proti COVID-19, svet sa do konca roka 2022 „úplne vráti do normálu„. „Keď sa potom v Indii prvýkrát objavil variant delta, všetci boli prekvapení,“ povedal. Miliardár a spolupredseda Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov v rozhovore pre Times of India tiež poukázal na „explóziu prípadov“, ktorá nasledovala.

Trikmi s číslami rakúska zdravotnícka agentúra AGES vyprodukovala „pandémiu neočkovaných“ (Willi Huber)

Cieľ – vyrobiť dostatok vakcín pre celý svet

Gates tiež pripomenul, že na jar 2020 už financoval 300 miliónmi amerických dolárov mega výrobcu vakcín Serum Institute of India, ktorý potom dokázal vyrobiť veľké množstvo dávok vakcín. V súvislosti s deltou povedal, že stále viac rastie „dôležitosť vysokého pokrytia vakcínami“. Gates hovoril o svojom cieli – vyrobiť do 200 dní dostatok vakcín pre celý svet.

Opakovaná lož o úplnej imunizácii (Willi Huber)

Obrovské továrne na vakcíny mRNA na ďalšiu pandémiu

Gates hovoril aj o príprave na ďalšiu pandémiu a o preventívnych opatreniach. Rozprával o platforme mRNA v spolupráci so spoločnosťou BioNTech a o práci na technológii mRNA pre vakcínu proti HIV. Tiež o tom, že majú vakcínu proti malárii. Veria, že môžu vyvinúť veľmi lacnú vakcínu proti chrípke. Možno by sa dokonca podarilo takto  „vyhubiť niektoré z týchto respiračných vírusov“. Mohli by totiž zmutovať do podoby, ktorá by mohla rozpútať ďalšiu pandémiu.

Štúdie: Neočkované deti sú zrejme oveľa zdravšie ako očkované

Zakladateľ spoločnosti Microsoft tiež ocenil dlhoročnú spoluprácu Nadácie Gates Foundation s indickou vládou a indickými výrobcami vakcín pri „vývoji cenovo dostupných a vysokokvalitných vakcín“.

Na ďalšiu pandémiu zabezpečia obrovské továrne na výrobu mRNA v Indii a zvyšku rozvojového sveta, „aby sme splnili náš cieľ – do 100 vyrobiť vakcíny pre každého,“ povedal Bill Gates.

„Ak sa nedáš zaočkovať, zomrieš!“ Zo siete kliník v USA unikli plány na šírenie propagandy strachu (VIDEO)

Ako zintenzívniť očkovanie

V reakcii na meniace sa výzvy – od dostupnosti vakcín po zdĺhavé pokrývanie dopytu, a na to, ako by ich vlády mohli účinnejšie riešiť,  štvrtý najbohatší človek na svete podľa časopisu Forbes priniesol niekoľko možností.

ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Izrael „laboratóriom“ Pfizeru a Izraelčania ako laboratórne potkany? Priznanie viceprezidenta farmagigantu (VIDEO)

Gates poradil vládam sveta, aby sa politici jasne vyjadrovali v prospech očkovania. Išli príkladom a sami sa dali zaočkovať. Toto pozitívne posolstvo by sa malo neustále opakovať. Treba tiež zabrániť šíreniu negatívnych fám na sociálnych sieťach, ktoré vyvolávajú u ľudí obavy, uzatvára epochtimes.de.

Dr. Roger Hodkinson o covidovej propagande: „Je to pandémia strachu“ (Report24)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info