HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Na Orave ľudia zaútočili na očkovací tím: Ste služobníci diabla a zabíjate ľudí!

Zdroj: Reprofoto/Youtube

Obrovský šok zažili zdravotníci z mobilného očkovacieho tímu pred pár dňami v Podbieli. Zaútočili na nich demonštranti s cieľom vyháňania služobníkov diabla, píše portál startitup.sk. 

Video na youtube

Video s celým procesom „vyháňania diabla“  bolo zverejnené 19. septembra. Zdravotníci a dobrovoľníci sú v ňom označovaní za služobníkov diabla. Demonštranti od odborníkov vyžadovali preukazy, ktoré dokazujú, že naozaj ide o zdravotníkov.

Už v úvode videa boli vyháňači požiadaní, aby opustili miestnosť, no nedali si povedať a aj ďalej kričali na lekárov.  Hoci protestujúci nemali nasadené rúška, od zdravotníkov vyžadovali, aby im ukázali ochranné obleky. „Koľko ich máte? Máte si ich meniť po každom pacientovi,“ hovorí žena vo videu.

„Špičková“ Veronika Remišová, bez cenzúry

Nezákonné očkovanie

„Ako dlho máte to rúško? Máte ho viac ako tri hodiny?“ vyzvedal ďalší protestujúci a dodal: „Prosím vás, aby ste ukončili toto nezákonné očkovanie.“ Zdravotníčka ho na videu poprosila, aby so svojou skupinkou opustil očkovaciu miestnosť.

Protestujúci si počas celého videa skákali do reči a prekrikovali sa.  Boli v početnej presile a slušnosť od nich mohol málokto očakávať. Preto musela zakročiť polícia.

Povstalci sa ihneď začali navážať aj do policajtov. To už však zdravotníkom došli nervy a rozhodli sa odísť. Protestujúci to brali ako veľké víťazstvo. „Vedia, že sa toto porušuje, že konajú protizákonne,“ konštatovala pani za kamerou.

Fico: Budovať dôveru v štát, na čele ktorého stojí takýto bezmocný premiér, je úplne nemožné (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info