HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Opakovaná lož o úplnej imunizácii (Willi Huber)

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Komentár Willi Huber (Report24)

S postupujúcou pandémiou sa čoraz viac dostáva do úzadia najmä pravda. Medzi politikmi, ktorí robia všetko pre to, aby zatajili údaje a fakty, a ľuďmi, ktorí sa snažia objasniť situáciu, zúri informačná vojna. V súčasnosti sa snažia vytvoriť dojem pandémie neočkovaných pomocou „pokrivených“ čísel.

Samotný pojem „imunizácia“ je už sám o sebe zavádzajúci a nesprávny. Ani očkovanie proti COVID-19 neznamená, že ľudia sú imúnni, teda úplne necitliví na chorobu. Dokazujú to napríklad aj údaje z Izraela. A ani rozlišovanie, ktoré robia médiá medzi neočkovanými a údajne plne imunizovanými, nie je opodstatnené.

Dr. Roger Hodkinson o covidovej propagande: „Je to pandémia strachu“ (Report24)

Netreba zabúdať, že všade sa už hovorí o aspoň jednom, ak nie pravidelnom preočkovaní. Na označenie „úplná imunizácia“, ktoré je pochybné, tak môžeme asi po polroku zabudnúť, ak sa, samozrejme, nenecháme opätovne preočkovať.

V Izraeli to už oficiálne oznámili. Ak ide o tretie očkovanie, neexistujú žiadne výpovedné štúdie. Tiež nie je jasné, prečo by mali byť tri očkovania účinné napríklad proti mutácii delta. Keďže už dve dávky sú zväčša neúčinné. Ak by sa vakcíny modifikovali kvôli novému variantu vírusu, chýbalo by im potrebné schválenie.

Ako chce Izrael zastaviť šírenie delty (Mareike Enghusen)

Chýbajú výpovedné štatistiky

Všade sa vytvára dojem, že na jednotkách intenzívnej starostlivosti, ale aj na bežných oddeleniach nemocníc sú najmä neočkovaní ľudia nakazení COVID-19. Napriek tomu neexistujú žiadne výpovedné a presné štatistiky, z ktorých by sa dali získať nasledovné dôležité informácie.

  • Koľko rokov majú pacienti?
  • Majú nejaké predchádzajúce alebo sekundárne ochorenia?
  • Boli hospitalizovaní kvôli COVID-19 alebo kvôli inej chorobe či nehode?
  • Je možné, že ide o veľmi veľkú skupinu tých, ktorí boli očkovaní raz alebo dvakrát, a ochoreli počas stanoveného prechodného obdobia?

„Považujem to za desivé!“ Nemecký herec, rakúske celebrity a lekári proti povinnému očkovaniu (VIDEO)

Triky s číslami

Report24 už v tejto súvislosti podrobne informoval o početných zavádzajúcich trikoch s číslami zo strany rakúskej zdravotníckej agentúry AGES. Môžeme teda s istotou predpokladať, že vždy, keď masmédiá hovoria o neočkovaných alebo nie úplne imunizovaných ľuďoch, klamú, len sa tak práši, dodáva Willi Huger.

Trikmi s číslami rakúska zdravotnícka agentúra AGES vyprodukovala „pandémiu neočkovaných“ (Willi Huber)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info