HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Doktor Peter Lipták podal trestné oznámenie na Lengvarského aj Mikasa! Dôvod vás isto prekvapí

Peter Lipták podal trestné oznámenie na ministra Lengvarského aj hlavného hygienika Mikasa. Zdroj: FB / Mária Jurčíková

Doktor Peter Lipták sa naozaj nezdá. Ako bojovník proti testovaniu, rúškam a vakcinácii sa rozhodol podať trestné oznámenie na Vladimíra Lengvarského a Jána Mikasa.

Peter Lipták podal na generálnej prokuratúre trestné oznámenie aj pred rokom. Presne 9. septembra, no vtedy na vtedajšieho ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Pre podozrenie z páchania trestného činu genocídy. V statuse teraz informuje, aké dôvody ho viedli k podaniu trestného oznámenia na súčasného ministra zdravotníctva a hlavného hygienika.

Lipták žiada generálneho prokurátora aby okamžite zasiahol

„Trestné oznámenie na Lengvarského a Mikasa podané. Za sabotáž vlastných protiepidemických opatrení. Treba im prekaziť plány. Žiadny František. Ľudia zostaňte doma!“ napísal v krátkom statuse Peter Lipták, ktorý podal v piatok 10.septembra na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie za páchanie rovnakej najzávažnejšej trestnej činnosti ako bolo u Krajčího.

Lipták: Do portfólia mojich „konšpirátorov“ patria svetové vedecké, lekárske i právnické kapacity

U ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského aj u hlavného hygienika Jána Mikasa je to tentokrát za to, že obaja organizujú návštevu pápeža Františka. Miesta konania sa však podľa Liptáka nachádzajú v oranžových a červených zónach, preto je „absolútne reálne, že po uskutočnení 10 až 100-tisícových zhromaždení veriacich a ich rozídení sa po celom Slovensku dôjde k prudkému šíreniu infekcie a ocitneme sa na Slovensku v čiernych zónach a budeme mať znovu tisíce obetí na životoch a zahltené nemocnice.“

„Takže najnovšie zločin genocídy kombinujú so zločinom sabotáže vlastných protipandemických opatrení, čo považujem za mimoriadne ohrozenie životov a zdravia obyvateľov Slovenska,“ píše v podaní doktor Lipták, ktorý ešte upozorňuje na skutočnosť, že COVID-19 rovnako napadá zaočkovaných ako aj nezaočkovaných. Nezaočkovaní však budú mať test, že sú negatívni, čo zaočkovaným netreba, a tak práve tí budú podľa Liptáka najväčšími šíriteľmi vírusu po Slovensku.

„Vážený generálny prokurátor Marián Žilinka, žiadam vás, aby ste urýchlene zasiahli a zvrátili podľa možností túto rozbehnutú sabotáž protipandemických opatrení a zabránili ohrozeniu Slovenska šírením nebezpečnej infekčnej nákazy. Musíte predsa chrániť ľudí pred hroziacou smrťou a poškodením zdravia,“ píše na konci podania doktor Peter Lipták.

Lipták opäť šokuje: Tieto „vakcíny“ neboli vytvorené aby nás chránili pred pandémiou (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info