HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Belousovová: Po návšteve pápeža tu nebude „Matovičova atómovka“, ale „Čaputovej Hirošima“

Anna Belousovová si pri kritike opäť nedávala pred ústa servítku. Fotokoláž (via Facebook - self)

Na Slovensku rastie počet pozitívnych prípadov na koronavírus a jeho variant Delta. Hneď na začiatku sa síce prezentovalo, že je nákazlivejší, ale menej ľudí naň zomiera. Opäť sa však začína robiť panika. Zrejme zase potrebujeme zatvárať ľudí doma, deti nepúšťať do škôl a zatvárať prevádzky. Potrebujeme, lebo farma firmy by kvôli nezaočkovaným nezarábali ťažké milióny a miliardy.

Pri narastajúcich počtoch nakazených sa na Slovensku pripravuje návšteva pápeža Františka. A to sa ho miesto pôvodne plánovaných iba zaočkovaných môžu po novom zúčastniť aj nezaočkovaní. Expolitička Anna Belousovová si v statuse všimla, že v utorok sme mali 417 pozitívnych prípadov. Koľko ich bude na konci hromadnej akcie po návšteve svätého otca?

Matovičova atómovka bude poplašák oproti tomu, čo prichystala Čaputová

„Preto treba organizovať najmasovejšie podujatie na svete v období pandémie a robiť nábor na pápeža, akoby ho ponúkali vo výpredajovej akcii – 2 v 1. Aj s očkovaním,“ píše hneď v úvode Belousovová, ktorej sa vraj zdá, že Slovensko je objektom nejakých pokusov, experimentov.

„Najskôr to bola „Matovičova atómovka“ a teraz hromadné stretnutie desiatok tisíc ľudí z celého Slovenska, ktorí sa kvalitne premiešajú na jednom mieste. A potom to vybuchne! Matovičova atómovka bude poplašák oproti tomu, čo prichystala Čaputová. Hirošima…,“ píše varovne na záver statusu exnárodniarka a teraz šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

Mutácia „Matovič“ je pre Slovensko vražedná! Dávajte si pozor, varuje „vedkyňa“ Belousovová

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info