HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Zúfalá vláda zaťahuje do očkovania po deťoch aj mládež. A novodobí pionieri agitujú

Premiér Heger a mládež
Premiér Heger a mládež, Zdroj: FB E. Hegera, predsedu vlády

 Najnovšie naverboval zúfalý Heger mládežníkov. Podarí sa táto kampaň? Máme pre Hegera smutnú správu: ani toto nepomôže. Problémom totiž je, že nikto tejto vláde neverí, že jej ide o zdravie.

Zúfalstvo vlády by sa dalo krájať

Zúfalstvo vlády, pokiaľ ide o očkovanie, by sa dalo krájať. Je očividné, že sú schopní všetkého, len aby donútili čo najviac ľudí dať si pichnúť vakcínu.

Máme pre Hegera smutnú správu: ani toto nepomôže. Problémom totiž je, že nikto tejto vláde neverí, že jej ide o zdravie. Vláda ktorá bránila dovozu lieku, ktorý evidentne pomáha, vláda, ktorá mlčí o dôležitosti vysokých hladín D vitamínu pri zvládnutí infekcie, vláda, ktorá kašle na všetky ostatné choroby, aj na onkologických pacientov, už naozaj nepresvedčí nikoho.

A môže sa obklopiť deťmi, mládežou, hercami, Mackom uškom, aj Chuckom Norrisom.

Fúúúúj! Hanbááá! Vrahovia! Zrada! Aj toto sa dnes ozývalo pri pamätníku SNP (VIDEO)

Hegerovo vyjadrenie

Heger po stretnutí s mládežou, ktorá podala aj vyhlásenie pre médiá, napísal na svojom konte sociálnej siete toto: „Do diskusie o očkovaní treba vniesť pokoj“.

„Preto som aj prevzal záštitu nad projektom Aliancia stredoškolákov, ktorý má pomôcť zvýšiť zaočkovanosť u ich rovesníkov. Títo mladí ľudia plánujú navštevovať stredné školy v regiónoch s nízkou zaočkovanosťou a neformálne diskutovať so žiakmi a študentmi o benefitoch vakcíny, no zároveň sa aj otvorene porozprávať o ich obavách či neistotách.

Som veľmi rád, že takéto projekty vznikajú, pretože toto je presne forma, ktorá vnáša pokoj do diskusie. Bez predsudkov a s racionálnymi argumentami komunikovať túto náročnú tému medzi ich rovesníkmi vítam ako užitočný nápad. Prajem im veľa šťastia a pozitívne výsledky,“ uzavrel svoj príspevok premiér.

Čo napísať na záver?

Čo napísať na záver? Asi len to, že človek sa pri pozorovaní najnovšieho marketingového počinu vlády ťažko ubráni myšlienke na iskričky a pionierov.

Mesík a Piják píšu Hegerovi otvorený list: Štyri účinné opatrenia a nulové náklady!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info