HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ladislav z luxusného cigánskeho pohrebu dodržal svoj sľub: Taký pomník si dovolí len málokto! (FOTO)

Ilustračný obrázok sviečok na pohrebe / Pixabay

Prešovčan Ladislav Baláž si svoju zosnulú manželku uctil ako sa patrí! Tradičný cigánsky pohreb ho vtedy vyšiel cez 10-tisíc eur, teraz naplnil aj svoj sľub prepychového pomníku pre zosnulú Zlaticu, zvanú Ťumy, píše Pluska.

Ťumy zomrela počas najväčšej vlny pandémie koronavírusu v Anglicku. Tam jej rodina žije a podniká a tam aj posledný krát vydýchla vo veku 53 rokov.

Pozostalí obložili základ na dvojhrob mramorom. Následne čakali, kým im umelci vyrobia náhrobník s podobizňami manželov v životnej veľkosti. Cintorín v obci pri Prešove, kde sa narodila, tak zdobí veľkolepá mohyla. Na pomníku je vidieť manželov a po okrajoch je vzor ich obľúbenej luxusnej značky Versace.

Koč s koňmi, hrajúci muzikanti, limuzíny, z ktorých domom smútku vystupovali pozostalí ako filmové hviezdy, zlato všade, kam oko dohliadne, biela rakva, stuhy na kvety s obľúbeným vzorom, masívne okrúhle zlaté náušnice pripomínajúce logo Mercedesu – tak vyzeral smútočný deň zosnulej Ťumi. Okrem iného všetci pozostalí nosili podobizeň zosnulej na tričku. Ladislavova, ale aj láska celej rodiny k Ťumy sa tak zaprieť nedá a uctili si ju tak, ako sa patrí!

Karin Majtánová sa opäť vydala: Toto je dôvod, prečo novomanželia čakali tak dlho!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info