HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Očkovanci nielenže nikoho iného nechránia, ale v nevedomosti sa stali hrozbou pre ľudstvo, tvrdí Juraj Mesík

Ilustračné foto. Zdroj: FB / Juraj Mesík

Vakcinácii a vidine „slobody“ či zdravia podľahli státisíce Slovákov. Ako sa ale zatiaľ ukazuje, vakcína rozhodne nie je tká sloboda akú naši „odborníci“ a vláda sľubovali. Nákaza koronavírusu totiž opäť napáda aj ich, nehovoriac už o tom, že i oni sú aktívnymi šíriteľmi pandémie.

Zástancom očkovania experimentálynmi vakcínami nie je ani vyštudovaný lekár a analytik Juraj Mesík. Ten sa dokonca v statuse rozhodol pozrieť bližšie na to, kto vlastne sú naši mRNA očkovaní spoluobčania, kto sú „účastníci zájazdu“ do sveta mRNA manipulácií, korupcie a ranného autoritarizmu.

Kto sú tí, ktorí sa zapojili do najväčšieho farmako-experimentu v doterajších dejinách?

Kto sú „dezoláti“ vieme – antivaxeri, fašisti, ficovci, nevzdelaný vidiecky plebs…, ale kto sú tí ušľachtilí ľudia z „ostrova slobody“ na druhej strane barikády???“ pýta sa Juraj Mesík hneď v úvode a dodáva, že píše o týchto typoch spoluobčanov:

– „Ochrancovia samých seba“

– „Ochrancovia ostatných“

– „Pragmatici“ – v ich rámci „Loteristi a sprostredkovatelia“

– „Znásilnené“

– „Nájomní díleri“

– „Pfizerjugend, inkvizítori a užitoční idioti“

– „Mlčiaci starci“ – z môjho pohľadu tá najsmutnejšia skupina

Mesík: Homo sapiens nie je to isté ako druh kôň domáci alebo tur domáci, zvaný tiež hovädo, ale…

„Takže: Kto sú naši mRNA očkovaní spoluobčania? Do 21. augusta 2021 si skoro 43% občanov Slovenska nechalo viac alebo menej dobrovoľne pichnúť aspoň jednu dávku experimentálnej vakcíny proti COVID-19, teda trilióny fragmentov mRNA kódujúcich koronavírusový S-proteín. Štúdia ukázala, že v USA je najviac mRNA-odpieračov v skupine obyvateľov s titulom PhD.

Dozrel čas položiť otázku kto sú naši spoluobčania, ktorí sa podujali zapojiť do najväčšieho farmako-experimentu v doterajších dejinách druhu Homo sapiens? Čo ich motivovalo k tomuto pozoruhodnému aktu dôvery v technológiu s neukončenými bezpečnostnými testmi? Odkiaľ vzali dôveru v čisté úmysly firiem, ktorých najhlavnejším ak nie jediným cieľom sú maximálne zisky? Ako dokázali uveriť propagande tej istej vlády, ktorá v zime 2020 a na jar 2021 spôsobila najväčšiu národnú tragédiu od II. svetovej vojny?“ kladie ďalšie vážne otázky vyštudovaný lekár.

J. Mesík ŠOKUJE: štvrtá dávka na obzore!

Na rozdiel od neočkovaných dostali očkovanci od vlády zelenú na cezhraničné šírenie vírusu

„Ochrancovia samých seba“ – Podľa Mesíka ide o najpočetnejšiu a úplne legitímnu skupinu covidom vystrašených ľudí. Tí uverili, že tým, že sa dajú zaočkovať sa ochránia pred ochorením a prípadne smrťou na covid. „Niektorí – starší ľudia, ľudia s obezitou, diabetom a rôznymi vážnymi ochoreniami – sa covidu boja oprávene. Iní – mladí, zdraví, s dostatočnou hladinou vitamínu D, s lekármi, ktorí chcú a dokážu covid účinne liečiť – sa boja zbytočne.

Aj preto, že covid je našťastie pri včasnej správnej liečbe dobre liečiteľné ochorenie,“ konštatuje Mesík a dodáva, že zákernosťou života pre „ochrancov samých seba“ je, že všade na svete sa ukázalo, že ochranný účinok covidových vakcín veľmi rýchlo slabne. A to aj v podmienkach leta. Čo prinesie zima ukáže až čas. „Iná zákernosť je mimoriadne vysoký výskyt vážnych nežiadúcich účinkov, ako sú rozsiahle periférne trombózy, zástavy srdca, zápaly srdcového svalu a perikardu, ischemické stavy a podobne,“ vysvetľuje vyštudovaný lekár.

Mesík sa obul do Gröhlinga a lekárky Prokopovej: Minister „plagiátor“ a „odborníčka“ Pfizeru

Ochrancovia ostatných

„Ochrancovia ostatných“ – Toto je podľa Mesíka skupina, ktorá k motívu vlastnej ochrany pridáva aj inak ušľachtilú predstavu, že svojím zaočkovaním chránia aj svoje okolie. „Žiaľ, nič nemôže byť ďalej od pravdy ako predstava, že očkovanci chránia pred Covidom kohokoľvek iného než len seba. A aj to len dočasne a len možno (ADE). Už pár mesiacov po začiatku masových vakcinácií sa ukázalo, že delta variant koronavírusu šíria vakcinovaní rovnako efektívne, ako nevakcinovaní. Na rozdiel od neočkovaných ale očkovanci dostali od vlády zelenú na cezhraničné šírenie vírusu v podobe „očkovacích pasov“ a rozličných ďalších privilégií.

Vakcinovaní začnú najprv chorieť, a potom niektorí oveľa skôr zomierať! varuje Mesík

Dnes tak máme prakticky garantované, že časť „pasovaných“ dovolenkárov so sebou z cudziny priniesla aj nejaké zaujímavé vírusy. Jeseň, zima a návšteva pápeža ukážu viac,“ predpovedá Mesík a dodáva: „Očkovanci nielenže nikoho iného nechránia, ale naopak v nevedomosti sa stali hrozbou pre ľudstvo. Masová vakcinácia uprostred pandémie sa stala mohutným urýchľovačom evolúcie a selekcie takých variant vírusu, ktoré sa stávajú ešte väčšou hrozbou, ako boli pôvodné kmene. Telo každého očkovanca je laboratóriom pre vývoj a selekciu práve takýchto kmeňov.“

Mesík: Štát zaplatil obrovské sumy za propagáciu vakcín, z ktorých brali tučné zisky iba Pfizer a spol.

Nájomní díleri sú lekári na výplatných páskach Pfizeru a iných výrobcov vakcín

„Pragmatici“ – Otázku účinnosti vakcín pragmatici podľa Mesíka neriešia. Riziko nežiadúcich účinkov viac alebo menej ochotne prehliadajú a chrániť ostatných – našťastie! – nikdy nechceli.

„Znásilnené“ – Podľa Mesíka pravdepodobne vôbec nie malá skupina učiteliek, zdravotných sestier, úradníčok štátnych a iných úradov a podobných zamestnankýň. „Určite nejde len o ženy, ale vysoko feminizované odvetvia obzvlášť ľahko podliehajú štátnemu a firemnému nátlaku a zastrašovaniu v podobe „nebudete môcť chodiť do práce“, alebo „v septembri vám nevezmeme dieťa do školy“. Tieto mladé zdravé ženy a muži si nechali do tela vstreknúť vírusovú mRNA s nevôľou, niektoré so strachom a škrípajúcimi zubami,“ konštatuje analytik.

Mesík: Vďaka štátnym nákupom a tretej a ďalším dávkam vakcín výrobcovia mRNA zinkasujú 90 miliárd

„Nájomní díleri“ – Na rozdiel od znásilnených sú podľa Mesíka nájomní díleri ultrapragmatici. Patria medzi nich lekári na výplatných páskach Pfizeru a iných výrobcov vakcín, novinári redakcií kontrahovaných na vakcinačnú propagandu vládou a politici. Mená lekárov ktorí v posledných rokoch dostávali finančné príspevky či letenky na exotické kongresy od Pfizeru, Gileadu a spol. si slovenskí občania môžu nájsť vo verejne dostupnej databáze na stránke Národného centra zdravotníckych informácií (TU).

Mesík šokuje: Čím viac zaočkovaných, tým vyššie percento vakcinovaných v nemocniciach

Mlčanie vzdelaných starcov je horšie, ako vyčíňanie vlády plagiátorov

Pfizerjugend, inkvizítori a užitoční idioti“ – Pod pojmom Pfizerjugend netreba podľa Mesíka hľadať odkaz na nacistickú ideológiu, ale len odkaz na nevzdelanú mládež. Fanaticky presvedčenú o poznaní „vedeckej pravdy“ a o svojej morálnej a intelektuálnej nadradenosti nad ostatnými. „Dnešná Pfizerjugend nemá skúsenosť života v totalitnej spoločnosti. Z komunizmu si nepamätajú vôbec nič, alebo tí najstarší z nich, že nosili pionierske šatky, zdobili okná sovietskymi zástavkami a pani učiteľka sa volala súdružka.

Práve absencia osobnej skúsenosti s totalitným vymývaním mozgov z tejto mládeže tak ľahučko urobila nástroj ideologického fanatizmu a potláčania práv a slobody inak zmýšľajúcich ľudí. Samozrejme v mene vedy – tej, o ktorej vo svojej nevzdelanosti nemajú ani páru,“ prízvukuje Mesík.

„Mlčiaci starci“ – pre Mesíka je to najsmutnejšia skupina dobre vzdelaných a skúsených starších ľudí, ktorí dostali kedysi ešte kvalitnejšie vzdelanie. Majú kognitívne predpoklady, aby si naštudovali a pochopili rozdiel medzi klasickými vakcínami a mRNA kódujúcou S-proteín.

„Sú schopní čítať kriticky a s porozumením vedecké práce, štatistiky a grafy, zažili život v totalitnom režime… Práve toto mlčanie vzdelaných starcov je pre mňa horšie, ako vyčíňanie vlády plagiátorov, aj negramotný vreskot Pfizerjugend a vládou kontrahovaných médií. Pre budúcnosť Slovenska a jeho obyvateľov to mlčanie neveští nič dobré,“ píše na samý záver zaujímavého statusu Juraj Mesík.

Mesík: Neexistuje žiadna morálna povinnosť riskovať poškodenie vlastného zdravia

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info