HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Revolucionár Blaha: Vždy budeme stáť za tými, ktorým ubližujú. Viva la revolucion!

Ľuboš Blaha vyzýva ľudí na odpor proti nenávidenej vláde ako správny revolucionár. Fotokoláž (via Facebook self)

Júl bol mesiacom asi najväčších protestov Slovákom proti očkovaniu, vakcínam a všetkému, čo s tým súvisí. Ľudí síce na nich postupne ubúdalo, no dali o sebe a svojich názoroch na experimentálne vakcíny vedieť. „Zviezol“ sa pri tom aj odporca povinného očkovania – podpredseda Smeru Ľuboš Blaha.

Smerák Ľuboš Blaha sa od začiatku vôbec netají tým, že je proti akémukoľvek núteniu ľudí dať sa zaočkovať. Protesty ľudí na uliciach a námestiach preto podporoval aj on, lebo očkovanie by podľa neho, a nielen podľa neho, malo byť dobrovoľné. Ako v statuse píše, niektorí novinári a médiá pripisujú organizovanie takýchto protestov práve jemu. A on sa na tom dobre baví.

Ľudia majú právo búriť sa proti neslobode a nerovnosti

„Tak už došli na to, prečo ľudia v lete protestovali proti očkovaciemu apartheidu. Môže za to Ľuboš Blaha. No jasné – kto iný?“ pokladá v úvode statusu „zásadnú“ otázku Blaha a dodáva, že to vypátral slniečkarsky web Infosecurity a prevzali všetky liberálne médiá. „Gratulujem k tejto náramne vtipnej investigatíve. V skutočnosti som tieto protesty nijako neorganizoval a moja účasť na nich spočívala v tom, že som ráno išiel do parlamentu na rokovanie a protest bol pred parlamentom, tak som šiel cezeň. No chápete – úplný Lenin,“ konštatuje ďalej podpredseda Smeru-SD so svojím typickým blahovským humorom a dodáva: „Nechcem sypať soľ do rán slniečkam, ale protesty proti diskriminácii neočkovaných neorganizoval nikto. Boli spontánne, občianske a plne legitímne. Išlo to zdola.“

Ľ. Blaha: Žiadna veda, žiadna medicína, žiadne zdravotné dôvody. Iba TEROR

Ľudia majú právo búriť sa proti neslobode a nerovnosti. „A keď im médiá nadávajú do dezolátov či dobytku, znamená to len to, že sa mentálne zasekli dakedy v roku 1943 v Mauthausene,“ kopol si Blaha s chuťou do niektorých nenávidených periodík. „Viete, čo je na tom najlepšie? Infosecurity je web, ktorý založil a viedol poradca ministra obrany Naďa z OĽaNO. Volá sa Victor Breiner a s najväčšou pravdepodobnosťou tam ďalej ťahá nitkami. Ten istý Infosecurity strategicky spolupracuje s inou mimovládkou SSPI, ktorú dlhodobo viedol práve Naď a zhodou okolností dostala nedávno od vlády grant 50-tisíc,“ vysvetľuje Blaha isté zaujímavé spojitosti, pri ktorých Naďovi ľudia vymýšľajú krkolomné analýzy, v ktorých očierňujú Blahu, že organizuje protiočkovacie protesty.

Môžete nás lynčovať, my náš boj proti očkovacím fašistom nevzdáme

„Mne to žily netrhá – len mi robia reklamu. Ale prosím, neklamte a neurážajte ľudí. Ak niečo naozaj organizujeme ako Smer, je to celonárodný protest 1. septembra v Košiciach o 16.00 hod na Hlavnej. A samozrejme, organizujeme aj besedy s našimi sympatizanti. Teším sa na vás, priatelia! A Naďovým mužíkom z Infosecurity, rovnako ako slniečkarskym médiám odkazujeme – môžete nás lynčovať, koľko chcete, my náš boj proti očkovacím fašistom nevzdáme. Vždy budeme stáť za tými, ktorým ubližujú. O tom je ľavicová politika. Viva la revolucion,“ zvoláva na samý záver statusu revolucionársky Ľuboš Blaha.

Blaha: Pán Čekan, viem, že by sa vám páčilo, keby existovala len jediná „pravda“, ale nás neumlčíte

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info