HLAVNÝ DENNÍK
Dôležité SLOVENSKO

Mazurek burcuje: Venujme všetku energiu zvrhnutiu tejto vlády!

Napalete

Poslanec hnutia Republika Milan Mazurek vyzýva k národnej jednote v boji proti súčasnej vláde. Kontroly pri vstupe do reštaurácií považuje za fašistické a nabáda ľudí, aby bojkotovali všetky firmy, ktoré chcú ľudí segregovať.

Slovensko je na tom z hľadiska nákazy koronavírusom veľmi dobre, napriek tomu sme stále strašení, ako to bude vyzerať po prázdninách a dovolenkách. Ak má byť vakcína sloboda, tak čoho sa bojíme? Žeby toho, že nám sem dotiahnu delta variant práve tí, ktorí mali byť slobodní? Pretože i oni sú šíriteľmi COVID-19, a tak je segregácia ľudí zvrátená. Kritikou kvôli tomu nešetrí v statuse ani poslanec parlamentu Milan Mazurek.

Vláda je našim otvoreným nepriateľom, pretože ničí naše životy, oberá nás o práva

Milan Mazurek je presvedčený, že vláda presne vedela, prečo dala prevádzkam možnosť dočasného „výberu“ svojho režimu. „Či pre všetkých alebo len pre tých s fašistickou priepustkou. Rátali s tým, že mnoho prevádzok si dobrovoľne vyberie nedemokratickú a protiústavnú možnosť, ktorá priamo diskriminuje neočkovaných,“ píše poslanec za hnutie Republika. Podľa neho v prvom kroku pôjde o ich rozhodnutie. Vláda bude v priebehu času semafor zafarbovať, až budú do fašistického režimu nútení prejsť všetci.

„Rátajú s tým, že ten malý počet zvyšných prevádzok sa na odpor nepostaví, lebo všetkých postupne uvaria ako žabu. A ešte nás medzi sebou rozhádajú, aby sme miesto boja proti vláde bojovali s vymyslenými nepriateľmi. Vláda je našim otvoreným nepriateľom,“ tvrdí Mazurek. Ničí naše životy, oberá nás o práva a núti nás do vakcín. A tie môžu mať katastrofálne následky, o ktorých ešte nemôžeme vedieť.

Mazurek: Farma firmy dostali pokuty za podplácanie lekárov, aby falšovali výsledky klinickej štúdie (VIDEO)

„Vieme však, že už po pol roku nemá človek žiadne alebo takmer žiadne protilátky, teda vakcína je z môjho pohľadu zbytočná. A príklad Izraela dokazuje, že o zastavení vírusu môžeme iba snívať. Je treba sa s ním naučiť žiť. Kto to nechápe, stráca sa v realite,“ vysvetľuje Mazurek.

Poslanec hovorí, že musíme všetku energiu venovať krokom vedúcim k ukončeniu tejto vlády. „Tí ľudia sú šialenci a zaslúžia si stáť pred súdom!“ píše rázne republikán. Dodáva, že našu nejednotnosť spolu s lacnými klamstvami využívajú na zavádzanie totality. „Všetko, čo im dovolíme, sa bude len stupňovať, a preto všetci, ktorí si vážime svoju slobodu, sa musíme správať voči budúcnosti zodpovedne,“ konštatuje poslanec.

Gastro je zúfalé: Nemajú hostí, nemajú zamestnancov, pre krízu však musia zvyšovať ceny

Situácia, v ktorej sa nachádzame, je najvážnejším ohrozením našich životov a slobody

Mazurek tiež nabáda na úplné ignorovanie každého subjektu, ktorý nás nechce pustiť dnu bez informácie o našom zdravotnom stave, pretože nemá právo to žiadať. „Bojkot každej firmy, ktorej majiteľ núti ľudí do očkovania alebo ponižuje neočkovaných, ako v poslednom rozhovore jeden úbožiak a majiteľ firmy, vyrábajúcej nezdravé sladkosti. Ekonomický tlak je to, čomu všetci rozumejú.

Ten vyvolá nespokojnosť a prinúti k činom aj tých, ktorí si doteraz stále mysleli, že ak pôjdu s prúdom a budú ‘držať hubu’, tak sa im otroctvo vyhne,“ píše Milan Mazurek.

Situácia, v ktorej sa nachádzame, je podľa neho najvážnejším ohrozením našich životov a slobody od druhej svetovej vojny. Jedinou možnosťou je držať spolu a neustúpiť. „Zachovať sa ako slobodní ľudia a odmietnuť túto hru. 1. septembra musíme dostať Slovensko do ulíc. Ideme preto urobiť všetko!“ burcuje Mazurek.

Reštaurácie sú z nového režimu v koncoch: Nemáme ani čašníkov, nieto ešte kontrolóra pri dverách!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info