HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha: Pfizer už raz zabíjal. Pri medicínskych pokusoch zomierali deti

Blaha vs. Pfizer Koláž redakcia Zdroj: facebook/ wikipedia / Sunday Morning Herald

Podpredseda Smeru SD a poslanec NRSR Ľuboš Blaha je známy svojimi trefnými statusmi. Najnovšie sa rozpísal o gigantickej farmaceutickej spoločnosti Pfizer a slovenskej vláde, ktorá túto spoločnosť podporuje.

Blaha sa na úvod statusu hneď pustil do kritiky očkovacej lotérie. Označil ju za „gigantický podvod na ľuďoch“. Poukázal na absurditu priebehu lotérie a podľa neho Matovič obral súťažiacu o 400 tisíc eur.

Experimentálne vakcíny a s tým súvisiaci teror

Poslanec zdôrazňuje, že momentálne vakcíny sú experimentálne a nik nevie ako budú pôsobiť z dlhodobého hľadiska. Považuje preto za amorálne nútiť niekoho priamo alebo nepriamo, aby sa dal zaočkovať.

Odsúdil očkovací teror, napríklad na hraniciach alebo v zamestnaní. Považuje za nemorálne, ak niekto niekomu berie jeho práva a láka na vakcínu s vidinou výhry, najmä s ohľadom na mieru chudoby na Slovensku. Je to podľa neho zneužívanie chudoby.

Blaha píše: „Zbohatlík Matovič sa vytešuje, že mnohí ľudia, ktorí nechceli podstúpiť vakcináciu, lebo sa báli o svoje zdravie, išli do tohto zdravotného rizika – len aby dostali peniaze.“

Duchom posadnutý Heger verzus Fico, ktorý nikdy nebol ani náznakom v politickom hrobe

Chudoba na Slovensku je zneužívaná bohatými nadnárodnými spoločnosťami

Podľa Blahu lotéria je ukážkou toho, ako sa v kapitalizme zneužíva chudoba, aby „primäli robiť niečo, čo by inak nerobil, je to priam definícia vykorisťovania“. Podľa neho toto robí Matovič a jeho vláda, ktorá zotročuje pospolitý ľud.

Blaha poukázal na to, ako bohaté farma firmy zneužívajú zlú situáciu ľudí a robia na nich svoje experimenty, ktoré majú aj negatívne účinky a môžu viesť nielen k trvalému poškodeniu zdravia, ale aj smrti.

Fakty nie sú žiadne dezinformácie a ani hoaxy

Blaha svoje tvrdenia podoprel o prípad z minulosti, o fakty. „Jeden z najstrašidelnejších prípadov je z Nigérie. V roku 1996 americká korporácia Pfizer – áno, áno, tá, čo vyrába vakcíny na covid – skúšala experimentálny liek Trovan na 200 deťoch. Chudobné nigérijské rodiny netušili, že ide o experiment – dôverovali lekárom a expertom z Pfizeru. Výsledkom bolo 11 mŕtvych detí a množstvo ďalších zmrzačených,“ uvádza hrozivé informácie vo svojom statuse poslanec Smeru.

Blaha striktne odmietol korupciu ľudí cez lotériu a zneužívanie ich slabej sociálnej situácie. Považuje za nehanebné a amorálne, čo všetko sa realizuje za účelom podávania experimentálnej vakcíny.

Spoločnosť Nethemba si spravila bombastickú reklamu na deravej štátnej e-Hranici. V pohode ju hackli

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info