HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Lekári sa budú snažiť odstrániť dušu človeka vakcínou, varoval už Rudolf Steiner

Ilustračný obrázok © Shutterstock

„V budúcnosti sa zbavíme duše pomocou liekov. Pod zámienkou „uzdravenia“ sa objaví vakcína, aby ľudská bytosť nemohla rozvinúť myšlienku o existencii duše a Ducha.“ Uviedol OZ Biosféra

Pred viac ako sto rokmi svetoznámy mysliteľ Rudolf Steiner prorocky napísal:

„V budúcnosti sa zbavíme duše pomocou liekov. Pod zámienkou „uzdravenia“ sa objaví vakcína, pomocou ktorej bude ľudské telo spracované čo najskôr bezprostredne po narodení, aby ľudská bytosť nemohla rozvinúť myšlienku o existencii duše a Ducha.

Desivé slová doktora Liptáka: Čakajú nás chronické následky vakcinácie!

Materialistickí lekári budú poverení úlohou odstránenia duše ľudstva

Tak, ako sú dnes ľudia očkovaní proti tej či onej chorobe, tak aj v budúcnosti budú deti očkované látkou, ktorá sa dá vyrobiť tak, že ľudia vďaka tomuto očkovaniu budú imúnni voči účinkom „šialenstva“ duchovného života.

Budú mimoriadne inteligentní, ale nevyvinú si svedomie, a to je skutočný cieľ niektorých materialistických kruhov.

Vakcína urobí z človeka automat

Takouto vakcínou ľahko oddelíte éterické telo od fyzického. Hneď ako sa éterické telo oddelí, vzťah medzi Vesmírom a éterickým telom sa stane extrémne nestabilným a človek sa zmení na automat, pretože na tejto Zemi je fyzické telo človeka predurčené byť „vyleštené“ práve duchovnou vôľou.

Vakcína sa teda stáva akousi ahrimanskou temnou silou a človek sa tohto materialistického stavu už nemôže zbaviť. Stáva sa celoživotným materialistom a viac sa nedostane do duchovného stavu.“

Virologička Zelená: Podľa počtu prípadov sa epidémia skončila. Protilátky chránia ako očkovanie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info