HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Prezidentský palác opáskovali akoby bol miestom trestného činu. Ktože sa ho v ňom dopustil?

Polícia Prezidentský palác opáskovala akoby bol miestom trestného činu. Zdroj: FB / Blog investigatívnej žurnalistiky

Hnev a frustrácia ľudí sa spred Národnej rady preniesli pred Prezidentský palác. Protestujúci Slováci dali naším zákonodarcom jasne najavo čo si o celej situácii u nás myslia. Tentokrát je rad na prezidentke. Aj ona vraj musí vedieť, že náš ľud jej začína veriť čoraz menej a menej, a že aj ona stráca jeho dôveru.

V Prezidentskom paláci sa na protestujúci dav Slovákov pripravili zjavne lepšie ako v parlamente. Sídlo hlavy štátu opáskovali akoby sa tam stal nejaký trestný čin. Rozhnevaní ľudia v tom majú ale jasno – trestný čin spáchala samotná Zuzana Čaputová. A to tým, že sa odklonila od svojho národa!

Posranci, majú chrániť zákony a Ústavu a nie ísť proti nim a proti ľuďom

Facebookový profil Blog investigatívnej žurnalistiky zverejnil status, v ktorom sa zameriava na už „opáskované“ sídlo hlavy nášho štátu. „V Prezidentskom paláci ktosi zjavne spáchal trestný čin. Polícia SR ohradila miesto trestného činu služobnou páskou „Vstup zakázaný“ a „Polícia“. Dúfajme, že predmetný trestný čin (spáchaný nielen v Prezidentskom paláci) urýchlene vyšetria a páchateľku / páchateľov spravodlivo potrestajú,“ píše v krátkom statuse Blog investigatívnej žurnalistiky.

A aby toho nebolo málo, Zuzane Čaputovej naložilo v diskusii pod statusom aj zopár nepokojných žien. „Mala by teraz predstúpiť pred ľudí, ak jej na Slovenskom národe záleží… o čom veľmi pochybujem,“ napísala Zuzana Školková Hýllová. „Čaputka se bojí? Čeho vždyť je s lidem? No tím se usvědčila sama,“ pridala sa Alena Pawlusová. „Prezidentka všetkých, ako sa prezentovala po voľbách, teraz prečo nie je so svojim ľudom?“ pýta sa v diskusii Anna Nagyová Šipošová. „Posranci, majú chrániť zákony a Ústavu a nie ísť proti nim a proti ľuďom, pfuj…,“ priložila kritický názor Sima Mima Hájková.

Téma dňa: Slováci dnes opäť povstali. Ich hnev sa prenesie priamo pred Prezidentský palác (VIDEÁ)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info