HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Spamätajte sa, kým je čas. Inak vám nepomôže ani 200 po zuby ozbrojených zradcov národa! Varuje majiteľ Tralka pubu.

Na piatkovom proteste proti vládnym opatreniam pred budovou Národnej rady musela zasahovať polícia aj ťažkoodenci. FOTO TASR - Pavol Zachar

Piatkový protest pred parlamentom mal nielen zaujímavý, ale najmä „výbušný“ priebeh. Po viac ako trištvrte roku poslala vláda na protestujúcich Slovákov ťažkoodencov, pričom drvivá väčšina poslancov pred protestujúcim davom radšej ušla „na tajnáša“ preč.

Kritiku za to, ako vláda „riešila“ piatkové protesty ľudí si v statuse vyslúžila aj od majiteľa prešovského pubu Tralka. Ten sa „preslávil“ tým, že svoj podnik mal počas locdownu otvorený a v ňom obsluhoval hostí. Za to od súdu na Štedrý deň odišiel s trojročnou podmienkou.

Nerešpektujú ľudské práva a slobody, Ústavu ani medzinárodné dohovory

„Včerajší protest pred parlamentom ma len utvrdil v tom, ako sa poslanci boja ľudí a ľudského hnevu. Nasadiť políciu, ťažkoodencov na ľudí, ktorí prišli bojovať za slobodu a za to, aby sa nerobili rozdiely medzi očkovanými a nezaočkovanými, je akt zúfalstva a strachu zo strany politikov,“ konštatuje hneď v úvode statusu majiteľ podniku a dodáva, že chodia ako krysy tunelmi, aby sa nemuseli postaviť zoči voči rozhnevaným občanom. „Nerešpektujú ľudské práva a slobody, nerešpektujú Ústavu a medzinárodné dohovory, stláčajú gombíky za 5000 mesačne a vysmievajú sa ľuďom,“ hnevá sa šéf Tralka pubu.

Zúfalí majitelia Tralka pub prosia ľudí o finančnú pomoc. Bez nej podnik nezachránia

„Kde je Matelko teraz? Už pomaly dva týždne nedal status na fb. Isto sa skrýva niekde v bratislavských kanáloch, pretože je to obyčajný sraľo a klamár najvyššieho stupňa. A nazvať ľudí kolotočármi, kotlebovcami a primitívmi je už trošku silné caffe,“ soptí majiteľ a vládnym politikom odkazuje: „Milí páni z koalície. Večne sa skrývať nebudete, ľudský hnev tu bude dlhšie. Spamätajte sa kým je čas. Kým ľudia nezoberú spravodlivosť do vlastných rúk. Potom vám nepomôže ani 200 po zuby ozbrojených zradcov národa, ktorí majú pomáhať a chrániť a miesto toho kryjú zločincov a bandu darebákov.“

Majiteľ Tralka pubu v samom závere poukazuje na Francúzsko, kde je polícia už bezradná a ľudia podpaľujú očkovacie centrá. „Každý vás prekukol, z Covidu ste si urobili biznis. O chvíľku nebude mať polícia žiadny rešpekt a tie vaše vlny si strčte viete kam,“ končí majiteľ Tralka pubu svoj ostrý status.

Majiteľ Tralka pubu, ktorý ignoroval nariadenia, má ďalší problém! Škola mu odmieta prijať dieťa

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info