HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO VÝBER SPRÁV

Neuveriteľná drzosť! Kollár v pléne už dnes nebol, odišiel na dovolenku.

Boris Kollár mal vo videu veľmi presnú predpoveď. Týka sa však jeho súčasnej vládnej koalície a nie tej predchádzajúcej. Zdroj: FB / Boris Kollár

Neuveriteľná, do neba volajúca drzosť! Opoziční poslanci Tomáš Taraba aj Robert Fico tvrdia, že Boris Kollár dnes už nie je v parlamente. Dôvodom je, že odišiel na dovolenku! Pravdou je, že pred médiá večer predstúpil namiesto neho Milan Krajniak. 

Robert Fico vystúpil večer 24. júla v rozprave a žiadal zaradiť procedurálny návrh, aby sa práve prebiehajúca schôdza parlamentu prerušila, kým sa Boris Kollár nevráti z dovolenky. Opakovane zdôrazňoval, že Boris Kollár už v pléne nebol, pretože odišiel na dovolenku.

Keďže v pléne nebolo už dosť poslancov, a okrem toho koaliční poslanci by pravdepodobne s takýmto návrhom aj tak nesúhlasili, procedurálny návrh neprešiel.

Túto istú informáciu potvrdil na sociálnej sieti aj Tomáš Taraba.

„Priatelia, Boris Kollár nie je v parlamente, nevedie schôdzu, vraj zmizol na dovolenku už včera. Takže on už včera vedel, že podvedie ľudí. OĽaNO si dohodlo kšeft na testy, Sme rodina dohodlo miliardy pre developerov bytov a zmizol na dovolenku. Hnus,“ napísal Taraba.

Suma sumárum – kým pred parlamentom už dva dni kempujú ľudia a protestujú proti praktikám vlády, jeden z lídrov strán vládnej koalície si odíde v strede diania na dovolenku. Áno, aj toto je spôsob, ako ukázať, kde máte voliča.

Pred parlamentom pribudlo protestujúcich, ale aj policajtov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info