HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Otrasné: Afgánsky migrant znásilňoval dcéru 11 rokov. Vraj nevedel, že je to vo Francúzsku trestné

súd
Ilustračné foto/pixabay

Migrant z Afganistanu obvinený zo znásilnenia svojej najstaršej dcéry povedal súdu, že si neuvedomuje, že sexuálne vzťahy s členmi rodiny sú vo Francúzsku nezákonné, informuje portál Breitbart.

Násilie každý deň

Dcéra, ktorá má v súčasnosti 24 rokov, pôvodne povedala polícii, že jej otec sa voči nej a jej rodine dopustil fyzického násilia a že žijú v atmosfére teroru. Počas procesu uviedla, že ju vlastný otec 11 rokov znásilňoval každý deň.

Francúzske noviny Le Republicain Lorrain informovali o výpovediach sestier obete. Tie uviedli, že videli svojho otca vstúpiť do izby obete znásilnenia a stráviť tam 20 až 30 minút. Na to odišiel v spodnej bielizni.

„Vždy som dúfala, že moja matka v noci vstane a prichytí ho,“ uviedla 24-ročná obeť. Jej matka, o ktorej sa hovorí, že má problémy so sluchom, uviedla, že roky s manželom nespala.

Peková: Covid je šmejd z laboratória, toľko mutácií nemá predchodcu v zvieracej mikrobiológii (VIDEO)

Ona to chcela

Po tom, čo hlavný sudca v prípade konfrontoval migranta so správou, ktorá opisovala sexuálne zneužívanie, muž pripustil, že s ňou mal aspoň raz sex. „Bola to ona, kto to chcel,“ povedal súdu a tvrdil: „Nevedel som, že vo Francúzsku je sex s dcérou podľa zákona trestný.“

Pojednávanie sa začalo po tom, čo bol muž odsúdený za násilie voči matke a najmladšej dcére a bol odsúdený na 12 mesiacov väzenia, po ktorom nasleduje zákaz vstupu na francúzske územie na päť rokov. Prokuratúra medzitým nariadila nové vyšetrovanie obvinení zo znásilnenia najstaršej dcéry.

Jackie Chan: „Aj ja chcem byť komunistom“

Toto je afgánska kultúra?!

Námietka neznalosti zákona v prípade prichádza necelé dva týždne po tom, čo sa 30-ročný Afgánec, ktorý je súdený za prepadnutie 12-ročného chlapca,  pokúsil tvrdiť, že súd by mal zohľadniť jeho kultúru.

Advokát sa zmienil o afganskom zvyku „Bacha Bazi“, ktorý je formou pederastie, pri ktorej muži menia mladých chlapcov na sexuálnych otrokov. Súd odmietol obhajobu, uznal vinu Afgánca a vymeral mu 15 rokov väzenia.

Soul nariadil bizarné opatrenia proti Covidu: Zákaz rýchlej hudby a spomaliť bežecký pás!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info