HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Slovensko opäť povstalo. Pred úrad vlády prišli tisícky nespokojných a nahnevaných Slovákov (VIDEO)

Tisícky Slovákov sa opäť zišli v Bratislave aby protestovali proti súčasnej vláde a jej krokom. Autor: Monika Mišáková

A majú čo chceli!? Do Bratislavy sa dnes „nahrnuli“ tisícky nespokojných Slovákov. Rozhodli sa vyjadriť nesúhlas v vládou a jej krokmi. Dôvodov na protesty bolo viac. Medzi hlavné patrili nezmyselné a šikanózne opatrenia vlády. Ľudia sa búrili aj proti očkovaniu a zotročovaniu Slovenska. 

Bratislava sa dnes popoludní opäť premenila na miesto protestu nepokojných Slovákov. Kde inde, ako pred Úrad vlády SR (video TU) viedli ich kroky. Tam chceli dať najavo, čo si myslia dianí v našej krajine. Vláda padla v obľube na historické minimum. Opatrenia, ktoré zavádza, stále viac a viac uťahujú slučku okolo krku už i tak po pandémiou zbedačenému národu.

Na začiatok prišlo viac ako dvetisíc Slovákov, no húfne pribúdali ďalší
Protestujúci Slováci dali jasne najavo, kto im leží v žalúdku najviac. Autor: Monika Mišáková

Slovač sa však búri (video TU) aj proti povinnému očkovaniu, kvôli ktorému je na ľudí vyvíjaný doslova extrémny tlak. Slováci ani ich deti nie sú laboratóriom na skúšanie experimentálnych vakcín. Niektorí aktivisti dokonca  hovorili o koncentračnom tábore, ktorý tu politici vytvorili, pretože kto nie je zaočkovaný, ten je zlý a treba ho obmedziť všade, kde sa len dá.

To, že toho už majú Slováci plné zuby, ukázali aj vo štvrtok, včera a dnes na hraničných prechodoch. Tam sa na ľudí prichádzajúcich na Slovensko vyvíja doslova teror. Obmedzovaní sú nielen pendleri, ale čo je najhoršie, aj cudzinci prichádzajúci k nám za oddychom, ktorí sem chceli priniesť svoje peniaze a pomôcť tak zmátožiť sa nášmu domácemu cestovnému ruchu a gastu.

Tieto slová týkajúce sa vakcinácie detí nepotrebujú žiaden komentár. Autor Monika Mišáková

 

 

„Zatiaľ je tu viac ako dvetisíc ľudí, ale určite nás tu bude oveľa viac, pretože cestou sem sme stretávali naozaj veľa autobusov, ktoré viezli nahnevaných Slovákov na tento protest. Musíme sa postaviť tejto zlovôli, pretože to, čo s nami táto vláda už dlho robí, tu ešte nikdy nebolo. Som rada, že sem prišlo toľko ľudí, lebo vláda aspoň vidí, že Slováci sú s tým, ako robí, a najmä čo robí, absolútne nespokojní. Verím, že sa niečo zmení, no ak nie, tak tu určite nie sme posledný raz,“ prezradila Monika, jedna z protestujúcich a nespokojných Sloveniek.

 

Protestujúci v Štúrove odkazujú Mikasovi: Nie si sudca, nie si prokurátor, nás do basy nezavrieš! (VIDEÁ)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info