HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Krčméry má ochranku lepšiu ako Matovič. Strážia ho policajti aj kukláči (VIDEO)

Dom profesora Krčméryho chránili pred asi dvadsiatkou nespokojných ľudí kukláči aj policajti. Zdroj: Screenshot videa FB / Iza Bela

Slovač je už nahnevaná na všetko a na všetkých čo je spájané s koronavírusom a obmedzeniami s ním spojenými. Aj preto vníma osobu profesora Vladimíra Krčméryho ako tú, ktorá sa im postarala o mnohé úskalia a príkoria. „Bežná“ žena Iza Bela zverejnila video, kde polícia musela strážiť profesorov dom.

Vladimír Krčméry patrí nielen do pandemickej komisie naše vlády, ale aj medzi hlavné tváre komunikácie o koronavíruse. Nemožno sa preto čudovať, že hnev ľudí za to, čo sa deje teraz, vrátane „nepovinného“ očkovania či predtým aj povinného testovania, sa obracia aj na neho. A to tak, že pri príchode asi dvadsiatky ľudí pred jeho dom niekto z obavy zavolal políciu

Prečo Krčméry má takú protekciu? Veď on sám tvrdí, že je len štvrtinový Slovák

„Tu môžete vidieť, koľko policajtov došlo na ľudí, čo prišli pred Krčméryho dom,“ píše v úvode statusu Iza Bela, podľa ktorej sa je treba spýtať, kto bol taký aktívny, čo tam poslal také množstvo policajtov na ochranu Krčméryho. „Stačí si zaloviť v pamäti a spomenúť na to, keď bežný občan má problém a zavolá na 158 o pomoc, tak väčšinou príde len jedna hliadka, ktorá sa skladá z 2 členov. Prečo Krčméry má takú protekciu? Veď on sám tvrdí, že je len štvrtinový Slovák,“ končí svoj krátky status „bežná“ žena a hviezda facebooku Iza Bela.

„Toto nemyslia vážne,“ hovorí žena vo videu a muž, ktorý to celé nakrúca pridáva: „Máme tu zásahovú jednotku kukláčov. Hanba!“ Podľa jedného z účastníkov bola na 20 ľudí, ktorí sa zhromaždili pri dome Vladimíra Krčméryho, zavolaná zásahovka s kukláčmi. „Toto je za moju slobodu, ktorú som dal vlasti,“ pridáva účastník zhromaždenia, ktorý však z toho nie je prekvapený. „Je to ako by sme boli nejakí teroristi. Pekne sme dopadli,“ konštatuje znechutene muž.

Šokujúce VIDEO z vyjadrení profesora Krčméryho. Kto a prečo tu teda vlastne klame?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info