HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Záhadné papierové „papuče“ v Košiciach. Primátor mal milión neprijatých hovorov

Foto: Facebook: Košice:Dnes

Košičania si ráno našli pri autách záhadné papierové „papuče“. Na krabiciach pripomínajúcich technických prostriedok zabránenia odjazdu vozidla bola fotografia primátora Košíc Jaroslava Polačeka. K fotke boli pripojené aj nápisy „Blokované magistrátom“ alebo „Nefungujúce parkovanie“.

Do pátrania, komu patrí zverejnené telefónne číslo na krabici pri texte sa, pustila redakcia novín Košice Dnes. Na zverejnené telefónne číslo zatelefonovali a ostali prekvapení. „Zistili sme, že je vypnuté. No po pár minútach nám zavolalo iné číslo a v telefóne sa ozval známy hlas. ,Dobrý deň, Jaroslav Polaček. Mal som zmeškaný hovor.” Píše Košice Dnes.

Polícia obvinila sedem Slovákov v súvislosti s podvodmi v Česku: Prišli si na 350 tisíc eur

Súvis to môže mať s parkovaním v meste

Redakcia Košice Dnes zistila, že telefónne číslo bolo v minulosti zverejnené na dokumente z roku 2016. Podával ho primátor mesta Košice Jaroslav Poliaček. Išlo o podnet na preverenie podvodu a neoprávneného manipulovania a pozmeňovania dopravných značiek v Košiciach.

Primátor na otázky neodpovedal

„S novinárskymi otázkami nás odkázal na jeho hovorcu. Počas tohto krátkeho telefonátu nám stihol povedať, že má od rána milión zmeškaných hovorov. Vybavuje ich postupne. Čakáme na oficiálne vyjadrenie hovorcu mesta Košice.“ Informuje portál Košice Dnes.

Stále? WHO vyzvala aj plne očkovaných ľudí, aby ďalej nosili masky a sociálne sa dištancovali

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info